שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים: בכירי ענף הביטוח והחיסכון הציגו את מועמדותם בפני הוועדה המקצועית
מנכ"לים של קרנות פנסיה ובתי השקעות, ראשי אגפים מקצועיים, בעלי סוכנויות וספקי שירותים הגיעו השבוע למשרדי Delloite בתל אביב להציג את פעילותם בשנה האחרונה | 30 חברי הוועדה שהרכיבה עדיף שמעו, למדו ולבסוף
תגיות:
 
הוועדה המקצועית לדירוג נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים התכנסה השבוע (א'), להכיר את המועמדים בקטגוריות השונות ולהתרשם מפעילותם בשנה האחרונה. את המפגש פתח רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, ובהמשך פירט אנליסט הביטוח, רו"ח מאיר סלייטר, את הניתוח שערך לנתונים הכספיים שהעבירו הגופים המתמודדים.

לאחר מכן החלו המתמודדים להציג את פעילותם. בין המציגים היו גיא קריגר, מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל; רמי דרור, מנכ"ל הלמן-אלדובי שהגיע יחד עם איתי ברדה מנכ"ל קרן הפנסיה של בית ההשקעות; שרונה תושיה-פישר, מנהלת ביטוח בריאות במגדל; עלית כספי, ראש חטיבת ביטוח כללי בכלל ביטוח; ירון שמאי, מנהל חטיבת הלקוחות וההפצה בכלל ביטוח; ד"ר נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף הבריאות באיילון; איתן ויצמן, סמנכ"ל השיווק בהפניקס; טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים; אורית קרמר, מנהלת תחום בריאות, מנורה מבטחים ביטוח; נטע איכר, מנהלת תחום ביטוח כללי וביטוח משנה, לירי הלפרין, מנכ"לית חברת LeO ועוד ועוד.

יו"ר ועדת הביקורת של הוועדה, פרופ' זיו רייך, דיקן בית הספר לביטוח האקדמית נתניה, סיפר על המפגש: "הוועדה כללה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומים הקשורים לליבת ענף הביטוח ולענפיו השונים. בוועדה הוצגו באופן מקיף נקודות בולטות על ידי המתחרים השונים בענפים השונים, בשקיפות תוך שהחומרים המקצועיים הועברו לעיון עוד טרם התכנסות הוועדה. אין ספק כי מדובר בהליך מקצועי חשוב ביותר עם השלכות ציבוריות משמעותיות לציבור הרחב".

ראובן קפלן
, מבכירי הענף לשעבר, הוסיף: "התרשמתי מהארגון המקצועי יוצא הדופן של עדיף את הוועדה, שבעצם נחשפתי אליה (לוועדה) לראשונה. במפגש ניתנה הזדמנות שווה למתמודדים והתרשמתי מהמצגות שניתנו על ידי בכירי ענף הביטוח ובתי השקעות בצורה מקצועית. התרשמותי גם מחבר השופטים שהגיעו לוועדה. עדיף הצליחה לאסוף פיגורות רבות מבכירי הענף בהווה ובעבר בחדר אחד".

ליאור רוזנפלד
, נשיא לשכת סוכני הביטוח, אמר כי שמח להיות חלק מהוועדה. "נוכחתי כי הוזמנו לוועדה אנשי ביטוח ראויים ונכונים מהיסטוריית הביטוח של מדינת ישראל - נשיאים לשעבר, מנכ"לים לשעבר, ובהחלט היו בוועדה מגוון דעות. אני לא יודע מהן תוצאות ההצבעה, אבל אני בטוח שהשיקולים לבחירה היו נבונים, מקצועיים ואיכותיים".


חברי הוועדה המקצועית ונציגי המועמדים

שמות חברי הוועדה המקצועית לדירוג נבחרי הנשה

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית