שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
מכללת עדיף
 
לוח אירועים
אתגרי הידע של סוכני הביטוח לשנת 2019
ב-2019 יחוו מקצועני הביטוח, וביניהם הסוכנים, מציאות מקצועית חדשה שהבשילה בשנים האחרונות. זה מחייב אותם "ליישור קו" על הידע העדכני
30/12/2018 14:53
מומחי ביטוח רבים מחשיבים את שנת 2018 כשנת מפנה בענף הביטוח. בשנה זו באו לידי ביטוי שורה של רפורמות שהונהגו בשנים קודמות והבשילו ב-2018 למציאות יומיומית - פנסיה חובה לעצמאיים, המהפכה בביטוח בריאות, הרפורמה בביטוח נסיעות, קרנות פנסיה ברירת מחדל, תוכניות החיסכון הנזילות, ועוד.

לקראת 2019 ענף הביטוח חווה למעשה מציאות חדשה עם אתגרים והזדמנויות בתחום המקצועי ובתחום העסקי, המחייבים כל סוכן לתוכנית ליישור קו עם הידע והמידע החיוניים לעבודתו, לפעילות הצוות ולהצלחת הסוכנות. וזה עוד לפני שדיברנו על מהפכת 'הסוכן הדיגיטלי' שנמצאת בעיצומה.

מכללת עדיף מלווה את הענף ועוקבת באופן שוטף אחרי כל התפתחות מקצועית המחייבת עדכון של תוכניות הלימודים והרחבת תחומי הלימוד. המטרה היא, כמובן, לייצג בכל רגע נתון את התוכן הכי עדכני והכי מדויק.

רשימת הקורסים וההשתלמויות של מכללת עדיף מקיפה את כל תחומי הידע להם נדרשת סוכנות ביטוח מודרנית השואפת קדימה, עם תוכניות לימוד עדכניות ברמה אקדמית, המשלבות המחשות מחיי היומיום של מקצועני הביטוח וכוללות הכוונה מעשית.
במקרים מסויימים, כגון הקורס להכשרת בוררים בביטוח, או קורס תכנון פרישה אנו מקדמים את פני העתיד לבוא.

תכניות אלה מבטיחות כי הדורות הבאים של מקצועני הביטוח ייכנסו למעגל העבודה עם בסיס מקצועי איכותי. בנוסף, ולא פחות חשוב מבחינתנו, הן פתוחות לכל סוכן ולכל מקצוען ביטוח, המעוניין לרכוש את הידע והמידע החסר והמשלים כדי להיות מוכן היטב לתחרות, הן על לקוחות חדשים והן בשימור לקוחות קיימים באמצעות שיפור והשבחת השירות.

סל הידע של מכללת עדיף ומערך הקורסים וההשתלמויות מאפשר לסוכנויות ביטוח הנערכות כנדרש לבנות מסלולי הכשרה והעשרה עבור צוות הסוכנות - להטמעת פתרונות חדשים כגון חיסכון והשקעה וכמובן להגברת היכולות בתחומי הפעילות "הקלאסיים".

צוות המכללה עומד לשרות כל סוכן לסיוע בבניית תוכנית לימוד והעשרה עבורו ועבור צוותו בלוח זמנים סביר ובמחירים נוחים. דברו איתנו.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית