שם משתמש
סיסמא
ד"ר משה ברקת (מימין) וליאור רוזנפלד
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
 
לוח אירועים
רוזנפלד חשף מתווה חדש בריסקים: מנגנון לשנה לסוכן עם עד 15% ביטולים לשנה על פני 3 שנים
הציג את ההישג באגרת לסוכנים, בה כתב כי הפיקוח יאפשר מתווה חדש לחברות הביטוח | סוכן עם יותר מ–15% ביטולים על פני 3 שנים זכאי למנגנון של 3 שנים | המתווה - בפוליסות בהן תינתן הנחה של 15% ל-6 שנים לפחות
"אני שמח לבשר שפועלנו ומאמצינו לא היו לשווא ומשכך אני גאה לומר כי בימים הקרובים רשות שוק ההון תפרסם מסלול נוסף שיתבטא בנייר הבהרה ליצרנים, המאפשר להם מתווה נוסף", כך כתב אחר הצהריים (ג'), נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, לחברי הלשכה, בנושא מנגנון החזר העמלות בריסקים בגין ביטולי פוליסות. מדובר בהישג להנהגת לשכת סוכני הביטוח, במאבק שעומד במרכז סדר היום של הסוכנים מאז חודש פברואר.
 
על פי המתווה, בכל הפוליסות בהן תינתן הנחה של 15% למשך 6 שנים לפחות יקבעו שיעורי ביטולים כדלקמן:

סוכן אשר אחוז הביטולים שלו אינו עובר את סך 15% אחוזים לכל שנה, על פני שלוש שנים, יכנס למתכונת ביטולים שנה א' (100% שנה א' בלבד).

סוכן אשר יעבור את סך הביטולים הנ"ל (מעל 15% לכל שנה על פני שלוש שנים), יעבור למתכונת ביטולים של שלוש שנים בלבד עפ"י מתווה מועדף באופן הבא:

• שנה א' 100%

• שנה ב' 60%

• שנה ג' 40%

"אין ספק שמתווה זה, לנוכח ההנחות שניתנות בשוק, הינו מתווה שלטעמנו ייתר את המסלול 6 שנים, אשר יוותר רק בפוליסות שבהן לא תינתן ההנחה הרשומה לעיל ויאפשר לסוכני הביטוח לנהל בצורה טובה יותר את עסקיהם", ציין רוזנפלד. 

"הרשות התחייבה שמנגנון הביטולים לא יחול בביטוחי בריאות"

רוזנפלד ביקש להדגיש כי "רשות שוק ההון הבהירה בפני מפורשות כי מתווה הביטולים שנקבע בריסקים ל-6 שנים, לא יחול על פוליסות הבריאות. ידוע לנו כי בכוונת הרשות לעקוב אחרי מתן ההנחות ע"י היצרנים ולאפשר לסוכנים מכירה נכונה והוגנת עבור הציבור", הוא הוסיף.

"ניהול משבר דורש בין היתר אחריות, זהירות, כושר עמידה ואורך רוח ובאלו מצוידת הנהגת הלשכה בראשותי והסתברה נכונות האמרה 'הסבלנות משתלמת'. היינו כאן, אנחנו כאן גם היום ונהיה כאן תמיד ללא מורא וללא משוא פנים למען ציבור החוסכים, העמיתים והמבוטחים בישראל הזקוק לנו לצידו", סיכם רוזנפלד.

חשוב לציין כי לצד המתווה הנוכחי, קיימות שתי אפשרויות נוספות לשיווק הריסקים. הראשונה: הדרך הקיימת על פי מסמך ההנחיות הקובע התייחסות לביטולים במשך 6 שנים והחזר עמלת ההיקף על פי המודל שקבוע בנייר. השנייה: קבלת עמלת נפרעים גבוהה לאורך זמן כפי שמפרסמות בימים אלו חברות הביטוח (ואנו מצפים להצטרפות חברות נוספות בהמשך ובתגמול ראוי ומכבד).

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית