שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מגוונים את תיק החוסך ומפזרים סיכונים
אילן בויקו, בעלים ומנכ"ל INTEGO INHouse הציג בכנס עדיף 'מתכננים עתיד' בעכו את עולם החוב הנדל"ני ועולם ה-IRA
אילן בויקו, בעלים ומנכ"ל INTEGO INHouse הציג היום (ה') בכנס עדיף 'מתכננים עתיד' בעכו את הטרנדים החמים בעולם ההשקעות: עולם החוב הנדל"ני ועולם ה-IRA.

בויקו פנה לסוכנים ואמר: "אתם נמצאים במאבקים מתמידים כל הזמן מול היצרנים ומול הרגולציה, ובתוך העולם הזה, סוכן הביטוח צריך להסתכל על הלקוח בצורה הוליסטית כדי לראות את הצרכים שלו, השאיפות שלו ולגבש מהלך כולל לגיוון תיק הלקוח".

עולם החוב הנדל"ני
לדברי בויקו, "בעולם החוב יש רמות סיכון וסיכוי שונים. בתחום המגורים יש את הסיכון הנמוך ביותר, מלונאות ותעשייה זה הצד השני. כמובן שזה תלוי אם אנחנו נותנים חוב ראשון או שני".

"עברנו לעולם החוב כי ראינו שכספי המשקיעים מתחילים להיות במצב סיכון שאנחנו לא רוצים לנהל. אנחנו עובדים באזורים העמידים בפני משבר – ללא ירידות דרסטיות – בעיקר באזורים עם גיוון של אזורי תעסוקה. באזורים הללו אנחנו נותנים הלוואות קצרות, רק לאחר שהפרויקט קיבל אישור. הפרמטרים קבועים והמשקיע יודע מה הסיכון שהוא עומד בו. הביטחונות ידועים מראש עם רגולציה", סיפר בויקו. "אנחנו עובדים באזורים חסינים מפני מיתון, בעיקר בלוס אנג'לס, כי יש שם פער בין הביקוש להיצע. בגלל זה שוק היעד למשקיעים נחשב מספר אחד. יש לנו בטוחות על הנכס עצמו – משכנתא על הנכס, שעבוד על השכירות וגם לפעמים ערבות אישית של היזם. ההלוואות ניתנות רק לאחר שיש אישור לבנייה", אמר בויקו.

עולם ה-IRA-גיוון התיק לפיזור והקטנת הסיכונים
"כשקיבלנו אישור לפעול ב-IRA פתחנו שמפניה, היינו בטוחים שכבשנו את העולם. תנו ללקוחות שלכם לבחור איפה להשקיע בהשקעה המותאמת עבורם אישית", קרא בויקו לסוכנים כשסיפר על IRA - קופת גמל בניהול אישי - אפיק שנפתח בישראל רק ב-2008.

על יתרונות המכשיר, הסביר בויקו: ה-IRA מפזר את מוקד ההחלטות, שיישאר אצלכם. עבור החוסך זהו מנוף להעצמה אישית. יש לו הטבות מס, מסלול להעברה בין-דורית, וגם מבחינת התשואות הנאות".

בויקו סיפר כי באינטגו עובדים עם כמה פלטפורמות של IRA, אבל בעיקר עם מיטב דש. "אם אנשים רוצים לצמצם את הסיכונים ולגוון את התיק הפנסיוני במקום שאין קורולציה לשוק ההון המאופיין בתנודתיות – זה המקום".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית