שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
קמפיין חדש של BTB ישראל: תכנית חיסכון לילדים - עם תשואה שנתית של 7%
את הקמפיין תוביל זואי לרר תורג׳מן, בת 9, בתו של מנכ״ל החברה ובעלת בלוג פיננסי לילדים | שלומי תורג'מן: "הגענו למסקנה, שאם רוצים לעשות שינוי של ממש בחינוך פיננסי, הדרך לעשות זאת היא כמו בכל השקעה אחרת –
BTB ישראל, המתמחה בהשקעות והלוואות דיגיטליות לעסקים, יוצאת בימים אלה בקמפיין תחת הכותרת ״חולמים כמו ילדים, משקיעים כמו גדולים״. הקמפיין נועד לשווק את המוצרים הפיננסיים החדשים של החברה ובראשם BTB KIDS, תכנית חיסכון לילדים. מדובר בחיסכון גמיש נושא ריבית שנתית של כ-7%, בהפקדות חודשיות עם נזילות מלאה.

בקמפיין מככבת זואי לרר תורג׳מן, בתו בת התשע של עו״ד שלומי תורג׳מן, מנכ״ל (משותף) של החברה לצד אלון כץ. הקמפיין יעלה בשלב הראשון בעיתונות הכלכלית ובאתרי האינטרנט.

״תכניות חיסכון בנקאיות לילדים הן בדיחה. הריבית שם לא קיימת, והכסף נעול במשך שנים ללא יכולת להניב ריביות. הגענו למסקנה, שאם רוצים לעשות שינוי של ממש בחינוך פיננסי ובאופן שבו הורים חוסכים כסף לצרכים עתידיים של ילדים, בין אם מדובר במימון חגיגות בת/בר מצווה, שכר לימוד, רכב או מגורים, הדרך לעשות זאת היא כמו בכל השקעה אחרת – כלומר, נגזרת של התשואות שיש לשוק להציע״, מספר עו״ד תורג׳מן. ״בדיוק למטרה הזאת, התאמנו מסלול מיוחד לחיסכון לילדים החל מכל סכום, שנושא ריבית מהשקל הראשון ובמקביל, הוא נזיל. זואי גדלה בבית עם מודעות פיננסית מפותחת, יש לה בלוג פיננסי והיא מגלה עניין רב בנושאי כלכלה וצרכנות, כך שהבחירה בה כפרזנטורית הייתה טבעית״, הוסיף תורג'מן.


זואי לרר תורג'מן - הפרזנטורית של הקמפיין המלווה

ב- BTB ישראל מסבירים כי למרות גילה הצעיר, זואי כבר מנוסה בהופעה מול מצלמות. בשנה האחרונה, הופיעה בתוכניות בוקר, בפינה של מנחם הורוביץ ובמקביל, היא מתחזקת בלוג פיננסי בשם ״הבלוג של זואי״ ובו היא מלמדת ילדים בני גילה מונחי יסוד בכלכלה ובצרכנות. בין היתר, עסק הבלוג בפיזור סיכונים ובצמיחה כלכלית; כיצד חוסכים ומהי ריבית והכל תוך כדי אנקדוטות משעשעות מחיי היומיום של זואי וחבריה.

חברת BTB פועלת משנת 2014 ומעניקה באמצעות משקיעים הלוואות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. החברה הובילה בשנה שעברה את הרפורמה בחוק השירותים הפיננסיים. בשנת 2018, הייתה התשואה השנתית של המשקיעים בחברה כ-6.8%. 


 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית