שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
לא לטייקונים בלבד
ממועדון יוקרתי שהחל את דרכו בקרב משפחות האצולה, הפך הפמילי אופיס לפתרון זמין ללקוחות שצברו את הונם במשך עשרות שנות עבודה | יאיר ספיר, מנכ"ל אולימפוס, מספר על ההתפתחות
17/07/2019 19:28
"הם הגיעו אליי כואבים אחרי לכתם של אביהם האהוב, דבר שהפך אותם ליתומים באופן רשמי. התמודדות עם יתמות הן מאם והן מאב היא קשה בכל גיל. כאשר הם נכנסו למשרד שלי, שאלתי אותם כיצד אוכל לעזור להם היום. הם אמרו שהם רוצים לנהל את חלוקת עיזבונו של האב ולאחר התהליך עדיין להישאר משפחה. הם רצו לנהל את חלוקת העיזבון בצורה הכי חלקה ובמינימום התעסקות בין האחים, כי ליכודם היה הדבר שעמד בראש מעייניהם. הפגישה הזאת דאז השפיעה עליי וגרמה לי לעצב את ה-DNA הייחודי של אולימפוס", כך מספר יאיר ספיר, מנכ"ל ומייסד אולימפוס – המעניקה שירותי פמילי אופיס.

החברה הוקמה בשנת 2009 מתוך מטרה לסייע ללקוחות בניהול ההון האישי, ללקוחות הפמילי אופיס מוצעים פתרונות מגוונים וליווי שוטף החל משלב אפיון הצרכים, דרך קביעת אסטרטגיית ההשקעה ועד להקצאת נכסים לאפיקים שונים.

מהו FAMILY OFFICE ?
פמילי אופיס מנהל את הנכסים הפיננסים של המשפחה וקובע את האסטרטגיה הפיננסית האופטימלית עבורה, מתוך מטרה לשמרם עבור הדורות הבאים. כלומר, הוא מומחה מטעם הלקוח – בעל יכולת לראות את הכל ממבט על ולתת למשפחה הרלוונטית את המענה הייחודי לצרכיה. משרד הפמילי אופיס הופך להיות איש האמון של הלקוח ומשפחתו - מבחירה.
החברות הראשונות מסוג זה הוקמו באירופה לניהול נכסיהם של בתי המלוכה והאצולה הגבוהה. משפחות מורגן ורוקפלר היו הראשונות שהקימו חברות מסוג זה בארה"ב, במאה ה-19. מאז ממועדון יוקרתי המיועד לטייקונים בלבד, הפך הפמילי אופיס לפתרון זמין לבעלי הון נזיל של כמה מילוני דולרים, ולא במקרה. המשברים שהתרחשו בשנים האחרונות בשוק ההון גרמו ליותר ויותר בעלי הון להבין כי הבנקים וחברות ההשקעות אינם דואגים בהכרח לאינטרסים שלהם ורק שירות ניהול הון אישי, יאפשר להם לייעל את ניהול תיק ההשקעות המגוון, לשלוט על דמי הניהול וליהנות מתשואות גבוהות יותר.

רבים מלקוחות הפמילי אופיס החדשים צברו את הונם במשך עשרות שנות עבודה קשה ומייגעות ורבים מהם אינם חובבי סיכונים. לכן, קהל זה מעדיף להסתייע במרכז פיננסי אחד שייצור עבורם אסטרטגיה פיננסית סולידית, בראייה כוללת ובנזילות גבוהה יחסית- כל זאת כדי לשמור ולהגדיל את הונם, להבטיח את החוסן הפיננסי של משפחתם וליהנות מהעברה בין דורית של ההון או העסק המשפחתי. תפיסת העולם הינה שמרנית, על מנת לאפשר למשפחות ליהנות מהדרך ולא לדאוג לשווא מהחלטות אסטרטגיות פיננסיות שגויות.

"גיבשנו את הצוואה באמצעות עורך דין מומחה, תוך התייחסות להיבטי מיסוי. מיפינו את זהות היורשים ובנינו חלוקה אופטימלית, וכך לכידות המשפחה והאחים, נשמרה. לאור המקרים אליהם נחשפתי, סביר להניח שהם לא היו מצליחים לעשות זאת לבד", אומר ספיר בהתיחס לליווי שהעניק לילדים בניהול עיזבון האב.

הוא מדגיש כי ישנה חשיבות רבה להעמיק את ההיכרות עם השירותים המוענקים על ידי הפמילי אופיס, לצד ההבנה בנחיצות של ככל משפחה בליווי של מומחה שדואג לניהול הנכסים הפיננסיים – לרבות השקעות, צוואות, מיסוי, מעבר בין דורי ועוד.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית