שם משתמש
סיסמא
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
מגדל חברה לביטוח בע"מ
כלל חברה לביטוח בע"מ
הראל ביטוח ופיננסים
 
לוח אירועים
התקלה בנתב"ג: חברות הביטוח מפצות את הטסים ללא כבודה
כלל ביטוח מעניקה 170 דולר למבוטחים בביטוח נסיעות | סכום של 150 דולר ניתן על ידי הפניקס, הראל, מגדל ופספורטכארד | התקלה השביתה לכמה שעות את מערכת שינוע ובידוק מזוודות
כלל ביטוח מעניקה למבוטחיה שנפגעו מהתקלה בנתב"ג פיצוי כספי בסך 170 דולר - סכום גבוה מזה שמעניקות חברות אחרות על פי בדיקת עדיף - סכום זהה בסך 150 דולר.
 
היום (ב') משעות הבוקר ולמשך כמה שעות, מערכת שינוע ובידוק מזוודות האוטומטית בנתב"ג הושבתה בשל תקלה. כתוצאה מכך נגרמו עיכובים בלוח הטיסות, כאשר מטוסים רבים המריאו ליעדים שונים בחו"ל ללא כבודות הנוסעים.

מכלל ביטוח ופיננסים נמסר: "מבוטחי כלל בביטוח הנסיעות לחו"ל נהנים באופן אוטומטי משירות כלל Express, המעניק החזר מיידי של 170 דולר במקרה של איחור בכבודה, ללא צורך בקבלות. כל שצריך לעשות הוא לסרוק בממשק הדיגיטלי של השירות את האישור לכך שקיים איחור לכבודה וההחזר ניתן באופן מיידי".

כאמור, חברות אחרות נותנות למבוטחים שלהן סכום זהה של 150 דולר. מגדל הודיעה לסוכנים כי "בעקבות התקלות בנתב"ג הבוקר בנושא המטען (עיכוב משמעותי בהעברת המזוודות ליעדן, מבוטחים אשר נתקלים בבעיה ונדרשים לתבוע את הפוליסה על איחור כבודה מתבקשים להזין את התביעה באפליקציית 'מגדלpay' שלרשותם ולקבל 150 דולר זיכוי ישירות לכרטיס האשראי שברשותם"

מהפניקס נמסר: "ביטוח הפניקס smart travel יעניק החזר של 150 דולר למבוטחים שהמזוודה שלהם התעכבה בהגעה ליעד".

מהראל נמסר כי "בעקבות התקלה שארעה בנתב"ג הבוקר במערכת מיון המזוודות, הראל ביטוח תפצה כל מבוטח שהכבודה שלו איחרה להגיע ליעד בסכום של 150 דולר ללא השתתפות עצמית וללא קבלות".

בעקבות העיכובים בנתב"ג, מחברת פספורטכארד נמסר כי כל נוסע שמזוודתו תתעכב בהגעתה ליעד יקבל ישירות 150 דולר לכרטיס הנטען. יואל אמיר, מנכ"ל החברה, אמר: "התחלת חופשה ללא מזוודה גורמת לאי נעימות גדולה למטיילים ולנופשים שמצפים בקוצר רוח למנוחה בקרב משפחה וחברים. כל נוסע שמזוודתו תתעכב יקבל מאיתנו 150 דולר באופן מידי ואף יוכל לטעון הכסף עצמאית באמצעות אפליקציית הפוקט".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית