שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
Blue Stone מציעה לסוכנים: השקעות בנדל"ן בארה"ב עם תשואה גבוהה ותזרים מזומנים שוטף
החברה האמריקנית ערכה כנס לסוכני ביטוח ומתכננים פיננסים, בו הוצגו יתרונות החברה הפועלת בשוק הנדל"ן בארה"ב ומודל תגמול ייחודי לסוכנים: "הזדמנות עבורם לייצר משהו יחד אתנו, עם אפשרות לתשואה גבוהה"
סביבת הריבית הנמוכה מובילה את שוק ההון ואת המשקיעים והחוסכים לחפש אפיקי השקעה חדשים. אחד הבולטים שבאפיקים הללו הוא תחום הנדל"ן, והוא בולט במיוחד בארצות הברית. חברת Blue Stone שבסיסה בארצות הברית, מציעה לאנשי הפיננסים בישראל, סוכני ביטוח ומתכננים פיננסים, להשקיע באמצעותה בנכסים בארצות הברית בעלי תשואה גבוהה ופוטנציאל לעליית ערך בעתיד. עד כה מנהלת החברה פרויקטים בשווי כולל של כ-87 מיליון דולר, תוך שהתשואה הממוצעת הצפויה (כולל מימוש) בנכסי מולטי פמילי הינה 19.78%.
 
השבוע (ב'), קיימה החברה מפגש מיוחד לאנשי המקצוע, אשר נפתח בסקירה אודותיה כחברה יזמית. "אנחנו נושמים וחיים את תחום הנדל"ן בארצות הברית, כיוון שאנחנו יושבים שם", מסבירים ב-Blue Stone, "מי שמשקיע בנכסים שלנו עושה זאת יחד עם היזם, שזה למעשה אנחנו, בשקיפות ובשותפות מלאה. בכל השקעה אנחנו משקיעים מכספנו כ-10%, כי אנחנו מאמינים שמה שטוב עבור המשקיעים שלנו, טוב גם עבורנו".

את המפגש המיוחד הובילו השותפים ב-Blue Stone- המנכ"ל תומר חי ומנהל צוות המכירות גיא רגו'אן, ועדי קנר מנהל צוות אנליזה. שותף נוסף, אשר פועל ומנהל את הפרוייקטים מארצות הברית, ירון קנדלקר, ניהל וליווה בשנים האחרונות מאות עסקאות בהיקף של כ-100 מיליון דולר ואחראי על ניהול האופרציה בארצות הברית.

רף כניסה של 100 אלף דולר בלבד

חי ליווה בשנים האחרונות מאות רוכשים ומשקיעים בהיקף השקעות של עשרות מיליוני שקלים, תוך שהוא שם דגש על נושא השקיפות, האמינות והמחויבות למשקיע. רג'ואן, בעל ניסיון של 15 שנים באיתור נכסים ברחבי ארצות הברית, משמש כמנטור העסקי המוביל את צוות המכירות של החברה. 

במהלך המפגש נתנו חי ורג'ואן דגשים למשקיעים על העסקה הנוכחית שעומדת על הפרק – בניין משרדים הנמצא בצפון פלורידה, בתוך פארק הגולף הגדול ביותר בארצות הברית. עלות הפרויקט עומדת על 9.3 מיליון שקלים, כאשר על פי התרחיש האופטימי, הצפי למימוש בעוד 5 שנים יאפשר למכור אותו ב-12 מיליון דולר, רווח של יותר מ-4 מיליון דולר, כולל הכנסה של 2 מיליון בגין שכר דירה. התרחיש הריאלי מדבר על רווח של 3.77 מיליון שקלים, כאשר התרחיש הפסימי עדיין משיא רווח גבוה, של 3.4 מיליון דולר. 

ב-Blue Stone מדגישים את מודל חלוקת הרווחים של החברה. "התשואה אותה מקבלים המשקיעים היא תשואה שוטפת עם אופציה למכירה ברווח. בכל רבעון יקבל המשקיע העברה כספית יחד עם דוח עדכון המפרט את ההכנסות וההוצאות בתקופה הרלוונטית", מסביר קנר. 

לאחר חמש שנים, בהתאם לתכנית העסקית, יתבצע ה"אקזיט" וחלוקת הרווחים עם קדימות למשקיעים, כאשר היזם יקבל אחוזים מסוימים מהרווח בכפוף עמידתו ביעדים.

"רף הכניסה של המשקיעים עומד על 100 אלף דולר בלבד. זהו רף כניסה נמוך ואטרקטיבי במיוחד למשקיע הסביר", מציינים ב-Blue Stone. "בנוסף, יש תגמול מודולרי לאנשי המקצוע, עם הטבה ייחודית למוזמנים של כנס זה, שייבנה עם כל אחד מהם. התחלנו לפרט על מודל התגמול במפגש ומי שלא נכח בו נשמח לפרט עליו בפגישה אישית במשרדנו. אנחנו מייצרים מודל תגמול ייחודי שישתלם לאנשי המקצוע, על מנת שהם יביאו אלינו את הלקוחות שלהם. זו הזדמנות עבור הסוכנים ועבור המתכננים הפיננסים לייצר משהו אטרקטיבי במיוחד ביחד אתנו", הוסיף קנר. 

עו"ד שלומי הדר סקר במפגש את הוראות הדין בתחום ההשקעות

על מנת להקל על אנשי המקצוע להכיר את כללי 'עשה ואל תעשה' בתחום ההשקעות בכלל וההשקעות האלטרנטיביות בכלל, סגרה את המפגש הרצאתו של עו"ד שלומי הדר ממשרד ג'ון גבע, הדר ושות'. 

הרצאתו נפתחה בסקירת הוראות הדין והתפתחויות בתחום ההשקעות משנת 2016 ובכלל זה, הקלות בחוק ניירות ערך בהגדרת "לקוחות כשירים" וחלופות המאפשרות גיוס כספים ללא תשקיף. בנוסף, הוא התייחס לדרישות הדין המחייבות רישיון מתאים בשיווק אפיקי השקעה שונים, תוך הצגת חריגים לכך ביחס לנכסים שאינם פיננסיים.

לאחר מכן הוא התמקד בכללי עשה ואל תעשה במעורבות של סוכן ביטוח או מתכנן פיננסי בעת הפניית לקוחות לגורמים העוסקים בהשקעות אלטרנטיביות (מקום שמעורבותם מותרת). בעניין זה הודגשו שלושה דברים מרכזיים ומהותיים שאמורים להיות בבסיס מעורבותו של בעל המקצוע: מקצועיות (זאת באה לידי ביטוי, בין היתר, בתשאול מוקדם המבוסס על ידיעותיו המקצועיות של בעל המקצוע מול היזמים לגבי טיב ההתקשרות, מידת הסיכון ועוד פרמטרים שרלבנטיים ללקוח ששוקל להצטרף למיזם זה או אחר; הכנת שאלונים מפורטים עבור הלקוח לצורך קבלת מידע ישירות מהיזמים, ועוד); שקיפות (זאת באה לידי ביטוי בהעברת כל המצגים שבידי בעל המקצוע ללקוח, מטוב ועד רע והסתייגות מפורשת כי מה שמחייב בסופו של דבר אלו המסמכים שייחתמו בינו לבין היזם); תיעוד (זה מתייחס גם למצגים וגם להסתייגויות ממצגים אלו וזאת בין אם התיעוד נעשה בדרך של הקלטה ובין בדרך של התכתבויות שנשמרות). 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית