שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
היום: בוחרים בבריאות בכנס עדיף
הכנס השנתי שיערך באווניו, קרית שדה התעופה, יארח את בכירי הענף שידונו באתגרים, ההשקעות והפתרונות במערכת הבריאות בישראל | בין המשתתפים: משה ברקת, מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב וליאור רוזנפלד
היום (ב', 16 בספטמבר), ייפגשו באווניו קרית שדה התעופה בכירי עולמות הבריאות הציבוריים והפרטיים, לנתח את רפורמות הבריאות האחרונות, להציג את הטכנולוגיות הרפואיות החדשות ולבחון את האתגרים התקציביים במערכת הבריאות ואת השפעתם על הצרכנים.
 
את הכנס יפתח ד"ר משה ברקת, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אשר יציג את מדיניות הרשות, ההסדרה בשוק ביטוחי הבריאות והמגמות הצפויות. משה בר סימן טוב, מנכ"ל משרד הבריאות, יציג תמונת מצב של מערכת הבריאות בישראל. ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח, יציג בכנס את תפקידו של סוכן ביטוחי הבריאות העתידי. פרופ' טוביה חורב, אוניברסיטת בן-גוריון, לשעבר סמנכ"ל בכיר לתכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות, יעסוק בחשיבות שיתוף הפעולה בין משרד הבריאות לרשות שוק ההון במטרה לצמצם את הפגיעה במערכת הבריאות הציבורית ולחיזוק ההגנה על הצרכן.

מיד לאחר מכן ייערך פאנל רב משתתפים אשר יציג את רפורמות הבריאות ואת השפעתן במבחן הזמן. את הפאנל ינחה גבי נקבלי, יועץ ביטוח בכיר ומומחה לביטוחי בריאות וסיעוד, מנכ”ל “אופק זהב” ומנהל שותף ב”עולם הבריאות” וישתתפו בו: פרופ' ציון חגי, יו"ר ההסתדרות הרפואית בישראל; ד"ר אייל שפירא, יו"ר ארגון ארצ"י – ארגון הרופאים העצמאים בישראל; ניסים אלון, מנכ"ל לאומית שירותי בריאות; אסף מיכאלי, סגן בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון; רויטל טופר חבר-טוב, עד לאחרונה סמנכ"ל לפיקוח על קופות החולים ושירותי בריאות נוספים במשרד הבריאות ואורית קרמר, משנה למנכ"ל ומנהלת תחום הבריאות במנורה מבטחים ביטוח. 

את הטכנולוגיות המתקדמות בטיפולים הרפואיים וזווית הרפואה המותאמת אישית לחולים האונקולוגיים יציגו בהרצאות נפרדות פרופ' ארי שמיס, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים וד"ר עבד אגבאריה, מנהל המכון האונקולוגי בבית החולים בני ציון.

חלקו השני של הכנס יעסוק בחדשנות וביזמות בביטוחי הבריאות. 

ראשי אגפי הבריאות בחברות הביטוח יציגו את הביטוחים הפרטיים בעולם החדש וירחיבו אודות החשיבות והיתרונות של רכישת ביטוח פרטי. בפאנל, בהנחיית חני שפיס, יועצת לניהול סיכוני בריאות וסיעוד, יקחו חלק ד”ר נאוה ניב סרודיו, סמנכ”לית בכירה, מנהלת אגף הבריאות באיילון; עו”ד שרונה תושייה-פישר, סמנכ”ל, מנהלת ביטוח בריאות במגדל ודיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח.

בכנס יערך גם דיבייט מעניין בהשתתפות יועצי הביטוח עו"ד שמיר קמינסקי ושי אופז, שגם ינחה את הכנס. הדיבייט יציף את סוגיית פוליסות הבריאות הישנות מול הפוליסות החדשות, והשאלה האם כדאי לוותר על הפוליסה הישנה לטובת החדשה.

עוד נעסוק במשמעויות הרגולציה הדרמטית בביטוח תאונות אישיות, המסדירה לראשונה את הענף במטרה להבטיח הליך מכירה הוגן שיבהיר למועמד את היקף הכיסוי הביטוחי. נושא זה יוצג בכנס על ידי יואב יונש, מנהל מחלקת ביטוח בריאות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ועו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של לשכת סוכני הביטוח

כן נעסוק בדור הבא של ביטוחי נסיעות לחו"ל ונקיים מושב ייעודי עבור סוכני הביטוח שיתמקד בהיבטים הפרקטיים בביטוחי הבריאות.

משתתפים נוספים בכנס: דודי עוז, מנהל תחום ביטוח נסיעות לחו"ל בהפניקס; אפרת שגיא-אופיר, Co-Founder & COO בחברת אייר דוקטור; גיא כרמון, מנכ”ל IMA ו-MedPay; עו"ד שלומי הדר, שותף במשרד ג'ון גבע, הדר ושות' – עורכי דין ומגשרים ואיגור מורי, יו"ר ועדת בריאות וסיעוד בלשכת סוכני הביטוח.

לפרטים ולהרשמה לכנס – לחצו כאן
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית