שם משתמש
סיסמא
מימין: עופר נוריאל, רענן שמחי, ליאור רוזנפלד ורועי ויינברגר / צילום: סטודיו עדיף
 
לוח אירועים
מגן הוקרה לרענן שמחי, המנכ"ל היוצא של לשכת סוכני הביטוח
שמחי, שלא היה מודע לטקס שהכינו עבורו, היה נרגש לשמוע על כך מפי העורך הראשי של עדיף, רועי ויינברגר | את המגן העניקו מנכ"ל עדיף, עופר נוריאל, ונשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד
רענן שמחי, המנכ"ל היוצא של לשכת סוכני הביטוח, לא שיער כאשר הגיע היום (ב') לכנס הבריאות השנתי של עדיף, כי הוא יהיה במוקד של הפתעה מרגשת מול מאות באי הכנס, במסגרתה קיבל מגן הוקרה מעדיף על תרומתו לקידום סוכני הביטוח. את המגן העניקו לשמחי עופר נוריאל, מנכ"ל עדיף, ונשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד.
 
"האמת שאנו עושים לו את זה בהפתעה. הוא לא ידע שעושים לו את זה. לפני כמה שבועות, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח, רענן שמחי, הודיע שהוא עוזב את תפקידו. מאז שרענן הודיע שהוא עוזב, הרבה אנשים דיברו על כך. אבל מילה אחת עברה כחוט השני אצל כולם, רענן הוא מענטש אמיתי", סיפר על הבמה רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, בטרם נחשפה ההפתעה.

ויינברגר סיפר אנקדוטה קטנה כדי לתאר את אישיותו של שמחי: "בראיון שעשינו איתו לפני שנתיים, הוא סיפר שדיבר עם מנכ"ל ארגון אחר ואותו מנכ"ל אמר שהוא מעדיף שלא כל העובדים תחתיו יהיו תותחים. רענן אמר שהוא לא מסכים עם הדעה ושכל עובד צריך להיות אריה וכל עובדת לביאה, כי ככה המנכ"ל הוא מלך האריות. לקחנו את זה איתנו מאז".

על פועלו בתפקיד מנכ"ל הלשכה ציין ויינברגר: "בחמש השנים שבהן היה מנכ"ל הלשכה, רענן שבה את לבבות כולם, עובדי ובכירי הלשכה, אנשים בחברות הביטוח וכן, גם של מי שמסקר את ענף הביטוח באופן קבוע. 

"מעבר לזה שרענן מענטש אמיתי, הוא הביא ללשכה מקצועיות ומקצוענות, זה לא פשוט להיכנס לתפקיד מנכ"ל אחרי מנכ"ל מיתולוגי שכיהן בתפקיד 24 שנים, אבל רענן הצליח להקים ולהשאיר אחריו תשתית מפוארת למי שיבוא אחריו. ממשרדים חדשים, דרך חוברת נהלים מסודרת לכל עובד/ת, מערכת CRM מתקדמת ואתר חדש. אין ספק שרענן משאיר אחריו לשכת סוכני ביטוח אחרת ממה שהייתה לפני שנכנס אליה".

שמחי הנרגש הודה על המחווה המפתיעה והמרגשת: "תודה רבה. מערכת עדיף הולכת יד ביד עם הלשכה זה דורות ויפה שמכבדים ומוקירים. ארגון צריך לדעת להוקיר את עובדיו וזו תפיסתי. לא משנה באשר הם. אני מודה לכולם על ההזדמנות שניתנה לי להיות מנכ"ל הלשכה, השתדלתי לעשות את זה יותר מבסדר ופניי לדרך חדשה. תודה רבה ובהצלחה לכולם. תודה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית