שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
סקרנות בתעשייה לקראת נבחרי השנה 2019
הגופים המוסדיים, זרועות ההפצה וספקי השירות נערכים להתמודדות על התארים השנתיים, שיוכרזו בערב הגאלה של ועידת עדיף | לראשונה: השנה יוענקו תארים לגופי ההשקעות האלטרנטיביות
מי תהיה קבוצת הביטוח של השנה? מי יהיו סוכני השנה ומהו מוצר השנה? הפעילים בתעשיית הביטוח, החיסכון ארוך הטווח והפיננסים נערכים לקראת דירוג נבחרי השנה 2019 של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים, והצהרות רבות על התמודדות בהליך כבר הגיעו למערכת עדיף. הזוכים בקטגוריות השונות יוכרזו בערב הגאלה של ועידת עדיף אשר יערך ב-9 בדצמבר, באווניו, קרית שדה התעופה.
 
לצד הקטגוריות המרכזיות – קבוצת הביטוח של השנה, קרנות הפנסיה הבולטות, חברות הביטוח הענפיות ובית ההשקעות של השנה, ניתן השנה מקום בולט גם לזרועות ההפצה השונות. במקביל לקטגוריות סוכני הביטוח של השנה חוזרים אל קדמת הבמה גם המתכננים הפיננסים והיועצים הפנסיונים.

בעדיף ממשיכים להתאים את הליך דירוג נבחרי השנה לשינויים העוברים על תעשיית הביטוח והחיסכון ארוך הטווח. אם בשנה שעברה נוספו תארים בתחום הפיננסים, השנה, לאור התפתחות עולם ההשקעות האלטרנטיביות, עדיף פותחת את ההליך גם בפני הגופים האלטרנטיביים. כדי להעניק במה לתחומי הפעילות השונים המרכיבים את העולם האלטרנטיבי, הוכנו טפסים ייעודיים למשקיעים בנדל"ן, לקרנות גידור, לגופי אשראי חוץ בנקאי ולקרנות Private Equity , לצד המוצר היצירתי של השנה.

המתמודדים בקטגוריות השונות מוזמנים להציג את פעילותם בפני הוועדה המקצועית אשר מדרגת את נבחרי השנה 2019 . השנה חולקו הוועדות המקצועיות על פי שלוש הרגליים המרכיבות את הענף – חיסכון ארוך טווח ופיננסים, ביטוח כללי וביטוחי בריאות. בוועדה יהיו חברים מומחים המגיעים מכל קשת השחקנים העוסקים בתחומים אלו.

יום הצגת הפעילות של המועמדים בפני הוועדה נקבע לתאריך 12 בנובמבר, בין השעות 8:30 ל-14:00.המפגש ייערך במשרדי פירמת רואי החשבון דלויט ישראל, במגדל עזריאלי העגול, קומה 42 (גרין האוס דלויט).

במפגש יוכלו המועמדים להציג מצגת של עד 7 דקות במטרה לשכנע את חברי הוועדה באשר להיותם ראויים לזכייה. בנוסף, בפני חברי הוועדה יוצגו תוצאות ניתוח שערך אנליסט הביטוח, רו"ח מאיר סלייטר, לדוחות הכספיים שהגישו המועמדים (בקטגוריות הרלוונטיות), וכן את הדירוג שהעניק רו"ח סלייטר על פי הניתוח שביצע.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית