שם משתמש
סיסמא
שלמה אליהו (מימין) וליאור רוזנפלד בטקס ההוקרה / צילום: יוד צילומים אילת
 
לוח אירועים
שלמה אליהו: חברה שלא מכבדת סוכנים ולא מכבדת עמלה של סוכן, יש איך להעניש אותה
לבעל השליטה ויו"ר מגדל הוענק פרס מפעל חיים בכנס אלמנטר של לשכת סוכני הביטוח | הכריז כי ימכור את 18 סוכנויות הבית של מגדל
ערב הפתיחה אמש (ב') של כנס אלמנטר של לשכת סוכני הביטוח באילת, כלל טקס מרגש שבו הוענק פרס מפעל חיים לשלמה אליהו בעל השליטה ויו"ר מגדל אחזקות. את הפרס העניקו נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד וסגן ומ"מ הנשיא ליאור הורנצ'יק.
 
"קיבלתי הרבה פרסים, אבל הפרס הזה מחזיר אותי אחורה לתקופה הכי יפה שלי, כשהייתי סוכן ביטוח. לצאת לפרנסה עצמאית, בלי משכורת ובלי תנאים, אני חושב שאני הכי ותיק בענף הביטוח. אני רוצה לומר תודה לנשיא של הסוכנים, ליאור ועוד ליאור וידידנו גרטי. אבל דבר אחד תסבירו לי איך הצלחתם לשמור בסוד את הסרט", אמר אליהו בפתח דבריו.

אליהו התייחס בדבריו לקשר שבין חברות הביטוח לסוכנים: "אני רוצה להגיד משהו שכואב לי. אמרתי את זה בכנסים של סוכני הביטוח. פניתי לחברות. יש לי רישיון סוכן ואני מחדש אותו כבר 60 שנה. אני גאה מאוד בכך. פניתי לפאנל ושאלתי שאלה פשוטה ומתבקשת – למה כל הכוח שלכן החברות התחיל ונגמר מסוכני הביטוח, למה אתן מתחרות בהם ומתעסקות בתיווך. הם עשו אתכן קבוצות ענקיות. וגם פניתי לסוכנים ואמרתי למה אתם עובדים עם חברה שמתחרה בכם. תחליטו (זכה לתשואות). הכוח בידכם. אם אתם תחליטו לא לעבוד עם חברה מסוימת היא לא תהיה קיימת מחר. לא המנייה ולא החברה. 

"ענף הביטוח מאז ומתמיד עבד עם סוכנים. השיווק בביטוח שונה מבנקים. בנקים עבדו עם מנגנון וסניפים וקהל יעד. ביטוח בכל מקום בעולם רק באמצעות סוכן. אי אפשר למכור ביטוח כעסקה של מחשב או עסקה של מחיר. זה הסכם עם דאגות".

באשר חשיבות העבודה עם סוכן אמר אליהו: "איך סוכן ביטוח אוגר לקוחות? לקוח מרוצה מביא לו עוד 10 לקוחות. אין אפשרות – סוכן שקיים על המפה עם אלפי לקוחות בזמן אמת סיפק את הסחורה. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לאדם, למי הוא יפנה? אין לו אדם קרוב יותר מהסוכן. מה, הוא יפנה למחשב?

"אני לא מבין עד היום – המחיר שקליינט קונה ביטוח מסוכן זו חליפה לפי הזמנה. עולה שירות? זה שווה כסף? כדאי. לא מגיע ללקוח ליהנות גם מהמחיר הכי זול ומטיפול הוגן? 

למה סוכן הביטוח צריך לחיות מפרוטות. למה לוותר על פרנסה של סוכן מקצועי שאמור לשרת לקוח. לכן הפתרון מתחיל ונגמר אצלכם סוכני הביטוח. כבוד הנשיא, אל תחכה לחוקים ותקנות. חברה שלא מכבדת סוכנים ולא מכבדת עמלה של סוכן, יש איך להעניש אותה".

אליהו ציין בפני הנוכחים כי הופיע מאמר שקורא לאפשר לבנקים למכור ביטוח. "אני מצפה שהדבר הזה יקבל טיפול. יש לי טענה גדולה ובטן מלאה. השליטה שאני קניתי במגדל באוקטובר 2012, בתוך פחות מ-80 יום ביטלתי שיווק ישיר ואמרתי אני לא רוצה לחיות בחיים כפולים. או שאני יצרן שאמור לשרת קהל יעד וסוכן מקצועי, או שאני סוכן. אי אפשר את שניהם. גם הפוליסה לא אותו דבר וגם השירות".

כאן יצא יו"ר מגדל בהכרזה: "למגדל יש 18 סוכנויות בית. זה על המדף. את זה אני הולך למכור. אני רוצה להיות נקי על אמת. מגדל הייתה חברת סוכנים, בבעלות סוכן שגאה במקצוע. אבל זה חייב להיות הדדי. הכוח של מגדל לא קיים. אני פוחד שמחר רק ההיסטוריה תכתוב שהיו סוכני ביטוח".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית