שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
"אנשי מקצוע שיקבלו רישיון EFPA יוכלו לנהל לקוחות שעברו להתגורר באירופה"
קארים זעודי, נציג בכיר של EFPA, הסביר על החשיבות שבהצטרפות ל-EFPA ישראל והביע אופטימיות באשר לפעילותו בארץ
"EFPA הוא ארגון פיננסי בינלאומי שמייצר סטנדרטים בינלאומיים. זה אומר שהלקוחות זקוקים לאנשי מקצוע יותר מקצועיים. אנחנו מבינים שלשוק הישראלי יש ספציפיקציות מיוחדות ואנחנו רוצים להראות לכם איך אירופה עובדת". כך ציין קארים זעודי, נציג בכיר של EFPA שהגיע לכנס הבינלאוי הראשון של הארגון בישראל. זעודי, שהגיע מברצלונה, ציין כי הוא היא פעיל ביצירת הקהילה בישראל והסביר: "ראיתי מנהיגות והמטרה הייתה לבנות משהו עבור ישראל, עם ישראלים".
 
זעודי התייחס לנושא שכר הטרחה בהקשר של סוכנים עצמאים: "בניהול, שכר הטרחה אתה מקבל את הכסף ישירות מהלקוח. זה יצר בשוק האירופאי אתגר. בעוד שנהוג היה שהסוכן היה מקבל עמלה מהיצרן, הוא עובר לקבל שכר מהלקוח וזה מפחיד כי לא כל אנשי המקצוע היו מוכנים לדבר הזה. זה מאתגר".

הוא סיפר כיצד באירופה ראו זאת כהזדמנות להפוך את האנשים ליותר משכילים, "כי ככל שיש יותר השכלה, אנשים מרגישים יותר בטוחים בשירות שהם נותנים וזה מבחינתי משהו שהוא בעל יכולת היתכנות. זה בונה קהילה מלוכדת יותר".

זעודי אופטימי באשר לפעילותו של של ארגון EFPA בישראל: "תחת ההנהגה של אודי אביטל אני מאמין שנצליח בזה. עשינו את התהליך שמאפשר לתת רישיון של CFP ו-EFP, אחד לצד השני, ואז מהם אפשר לעבור לרישוי אחד שהוא רישוי EFPA שמתייחס לשניהם. יש אנשים ויש את הכלים לעשות את זה".

-EFPA יש יותר מ-6,000 אנשי מקצוע. יש יותר הזדמנויות עסקיות. הרישוי של EFPA מאושר על ידי הרגולטור האירופאי ולכן אתם יכולים לנהל ברמה המשפטית עבור לקוחות שמתגוררים באירופה. אנשי מקצוע שיקבלו רישיון EFPA יוכלו לנהל לקוחות שעברו להתגורר באירופה", הסביר זעודי מדוע חשוב להצטרף ל-EFPA

"איך עושים את זה? אני חושב שאנחנו צריכים ללמד אנשים שרוצים להשכיל וללמוד. אני עוסק בנושא השכלה בחינוך. זה נקרא EXPONENTIAL EDUCATION. אנשים רוצים ללמוד פיננסים בדרך אחרת. כולם מאוד עסוקים והעסק דורש זמן. אם נישאר בדרך המסורתית, הלמידה הופכת למסובכת ולכן צריכים לאפשר נגישות דיגיטלית, שיקבלו את המידע דרך הטאבלט, המחשב, הנייד", הסביר. 

זעודי סיים את דבריו בהצעה להצטרף ל-EFPA ישראל. "חשוב שנשלב ידיים, זו הזדמנות. זה תלוי בכם לעשות את זה. EFPA זה אומר אירופה, סטנדרט אירופאי. יש לנו 20 שנות ניסיון וזה עובד. לסוכנים העצמאים זה יהיה פתרון. ידע זה הכוח והוא הפתרון".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית