שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ב-18.2 - טרור, חדשנות ומכת האופניים החשמליים נפגשים בכנס אלמנטר 2020
הממונה על שוק ההון ד"ר משה ברקת, ראשי חברות הביטוח, הנהגת לשכת סוכני הביטוח והרלב"ד ישתתפו בכנס | אישור קיום ביטוח: אוהד מעודי יענה על השאלות הבוערות | יום ג', 18.2.20, אווניו, קרית שדה התעופה
כנס אלמנטר 2020 של עדיף שייערך בעוד שבועיים (יום ג', 18 בפברואר), ייקבץ את בכירי ענף הביטוח הכללי, והשנה גם יפגיש אותם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מתחומים משיקים, במטרה לבחון כיצד ניתן לתרגם את הישגיהם של פורצי הדרך גם לעולמות הביטוח. בכנס ישתתף הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, ועמו יגיעו שלושה נציגים בכירים נוספים של הרשות.
 
אחד הנושאים החמים בעולם האלמנטר הוא אישור קיום ביטוח. אוהד מעודי, יועץ בכיר לממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, יגיע לריאיון אחד על אחד עם יועץ הביטוח עו"ד ארז קדם, ויענה על השאלות הבוערות. ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח, יסקור את תפקיד סוכן הביטוח בשנת 2020.

הכנס יארח כאמור את הגופים המובילים בעולם הדיגיטלי, שהבינו כבר מזמן שטכנולוגיה וחדשנות הן שם המשחק. בכירי בנק הפועלים, Gett ו-Alice יספרו על השינוי התפיסתי שסייע להם לשלוט בדאטה של הלקוחות, להגדיל את הרווחיות ולהפוך את העולם הדיגיטלי ליתרון.

בפאנל ישתתפו אלעד אלקובי, מנהל מחלקת ביטוחי רכוש, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון; עדי בנבנשתי רוזן, מנהלת סטודיו חוויית לקוח, חטיבת החדשנות בבנק הפועלים (bit); יניב שולדנפרי, מנכ"ל ומייסד Alice - מנוע חיפוש טיסות; עדי איטח, Head of Marketing, Gett; יריב ינאי, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות, הכשרה ביטוח ורחלי דנזיגר אזולאי, סמנכ"לית שיווק ומכירות, פוליוויז. את רב השיח ינחה רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף. 

פאנל מיוחד נוסף ייכנס את הגורמים הרלוונטיים לדון בשאלה האם המשתמשים בכלים החשמליים, האופניים והקורקינטים, מופקרים והאם הולכי הרגל אשר נפגעים מהם מופקרים אף הם, נוכח התפוצה ההולכת וגדלה של כלים אלו.

בפאנל ישתתפו נציג בכיר מהפיקוח על הביטוח - ודיע עוואד, רו"ח, מנהל מחלקת ביטוחי חבויות ברשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון; המשנה למנכ"לית הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומנהל חטיבת מבצעים - צביקה דן; ד"ר אייל חשביה, רופא בכיר ביחידת הטראומה, המרכז הרפואי איכילוב; ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח כללי, לשכת סוכני הביטוח; עו"ד ליאור קן-דרור, משרד עו"ד קן דרור & הראל ושות' ועו"ד שלומי הדר, משרד ג'ון גבע, הדר - עורכי דין ומגשרים; את הפאנל ינחה העיתונאי אליצפן רוזנברג.

המלחמה על הכביש היא לא המלחמה היחידה שתעלה לדיון בכנס, לפחות בכל הקשור להתמודדות עם שאלת הנזקים שהיא גורמת. פאנל נוסף יערך תחת הכותרת 'אש, טרור מלחמה – מי אחראי על הפיצוי?', לאור סבבי ההסלמה החוזרים ונשנים מעזה, ועל רקע האיומים לחימום הגזרה בעקבות 'תכנית המאה' האמריקנית המסתמנת.

בפאנל ישתתפו אמיר דהן, מנהל קרן פיצויים ברשות המסים; אלון קרן, יו"ר ענף רכוש באיגוד השמאים; אתי חנן, חתמת ראשית ומנהלת תחום מטה, חטיבת ביטוח כללי בכלל ביטוח ופיננסים; שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס ואילן זיו, מנכ"ל קופר נינוה. מנחת הפאנל היא שלומית יהב, מנכ"לית מכללת עדיף.

משתתפים נוספים:

עו"ד סיגל שלימוף, נציגת לוידס בישראל ושותפה במשרד גרוס אורעד שלימוף ושות'; ליאור בן נון, שמאי ביטוח; נעמי גיסר נתן, מנכ"לית מארש ישראל; Thomas Marcadet, ראש תחום סיכונים פיננסים, מארש - מרכז דרום אירופה; עדנה גרין טוביאס, מנהלת מחלקת חיתום סיכונים הנדסיים, מגדל; עו"ד גדעון פישר, יו"ר (משותף) בוררויות וגישורים בלשכת עוה"ד בישראל; ריטה בעל-טכסא, עו"ד ומגשרת, מייסדת RBTRATIO; עו"ד תמי גרינברג, משרד עורכי הדין לויתן, שרון ושות'; עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של לשכת סוכני הביטוח; עו"ד זקי דיאב, שותף במשרד א. שניאורסון, דיאב ושות'.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית