שם משתמש
סיסמא
אתי אלישקוב ויאיר לוינשטיין / צילום: אבי מועלם ויח"צ
חברות קשורות
אלטשולר שחם בית השקעות
 
לוח אירועים
יאיר לוינשטיין מרגיע את הסוכנים: הופתענו כמוכם מהכותרת על שיווק פוליסות החיסכון בליברה
סוכנים זעמו על הידיעה לפיה השקעות מצד בית ההשקעות ומנכ"ל אלטשולר שחם גמל ופנסיה ישמשו לשיווק ישיר של פוליסות חיסכון | לוינשטיין הבהיר: ההשקעה לא מעידה על העתיד; פוליסות החיסכון מעולם לא נדונו אצלנו
"נמשיך למכור את כלל מוצרי אלטשולר שחם באמצעות סוכנים", כך אמר הבוקר (ב') יאיר לוינשטיין, מנכ"ל אלטשולר שחם גמל ופנסיה, בתגובה לזעם סוכני ביטוח רבים בעקבות הדיווח מאתמול תחת הכותרת "ליברה תשיק פוליסות חיסכון שינוהלו על ידי אלטשולר וישווקו ישירות ללא סוכני ביטוח". ליברה, אגב, טרם הגישה בקשה בנושא לרשות שוק ההון. 

בעקבות התלונות פרסם לוינשטיין הבהרה בנושא, ואמר כי "העסקה שביצענו היא השקעה פיננסית פרטית ואין היא משקפת דבר על עתידה של אלטשולר שחם גמל ופנסיה. הופתענו מהכותרת בדיוק כמו סוכני הביטוח. אין לנו מושג על מה מדובר, הנושא מעולם לא נדון אצלנו והוא לא עומד על סדר היום".

כאמור אתמול עדכנו חברת הביטוח ליברה ובית ההשקעות אלטשולר שחם על עסקה במסגרתה אלטשולר שחם ויאיר לוינשטיין רכשו כל אחד 2.5% מליברה, בסכום כולל של 8.75 מיליון שקלים. ההודעה עוררה הדים רבים בקרב סוכני הביטוח עם פרסומה של כתבה. בין התגובות ברשתות החברתיות אפשר היה למצוא ציטוטים כמו "עצוב מאוד שבית השקעות שנבנה ע"י סוכני ביטוח, נותן מימון לחברת ביטוח ששמה לה למטרה לחסל את סוכני הביטוח"; "לא יורקים לבאר שממנה שותים. יש מספיק חברות ביטוח ובתי השקעות הולמים שהולכים יד ביד עם הסוכנים"; "אפשר להפסיק ולהעביר לאלטושלר שחם. וכן פשוט להתחיל לנייד אנשים החוצה".

לוינשטיין מיהר להרגיע את הסוכנים והוסיף: "אנחנו מאמינים שבמוצרי השקעה בפרט ובכלל מוצרי הביטוח המורכבים אין תחליף לבעל רישיון שמכיר ויודע לאפיין את צרכי הלקוח. אנחנו בית של סוכנים, צמחנו לצד הסוכנים ונמשיך למכור את כלל מוצרי אלטשולר שחם באמצעות סוכנים גם בעתיד".

ליברה: כספי ההשקעה ישמשו להרחבת פעילותה לתחום ביטוח חיים

בהודעה שהוציאה אתמול ליברה היא ציינה כי במסגרת התמורה, לכל אחד מהמשקיעים, אלטשולר שחם ולוינשטיין, ניתנה גם אופציה לרכוש עד לסוף חודש מאי 2021 2.5% נוספים ממניות החברה, לפי שווי של 200 מיליון שקלים, כך שעם מימוש האופציה, כל אחד מהם יחזיק ב-5% ממניות החברה, וסכום ההשקעה הכולל יעמוד על 18.75 מיליון שקלים.

"כספי ההשקעה ישמשו את ליברה להרחבת פעילותה לתחום ביטוח חיים, וזאת על מנת להמשיך בתנופת הפעילות המוצלחת של החברה", נמסר מהחברה. 

אתי אלישקוב, מייסדת ומנכ"לית ליברה, אמרה כי היא שמחה על הצטרפותם של יאיר לוינשטיין ואלטשולר שחם, שני גורמים משמעותיים בשוק ההון הישראלי, לליברה. "אני ומאמינה שמהלך זה יוביל גם לשיתוף פעולה אסטרטגי עתידי בין הצדדים. הגדלת ההון העצמי של ליברה תאפשר לחברה להקדים את תכניותיה להיכנס לתחומי פעילות חדשים ולהמשיך לחולל מהפכות בענף הביטוח". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית