שם משתמש
סיסמא
יפעת רייטר, מנכ"ל AIG צילום: אוהד רומנו
חברות קשורות
איי.אי.ג`י (AIG) ביטוח זהב בע`מ
 
לוח אירועים
סוכנות הביטוח של MAX תשווק פוליסות רכב, דירה ונסיעות של AIG
אתמול חתמו הצדדים על הסכם שיתוף הפעולה | ההסכם מותנה באישור המפקח על הביטוח, שטרם התקבל | יפעת רייטר: אנחנו רואים בחיבור בינינו מהלך אסטרטגי בין שני שותפים טבעיים, שימקסם את יכולות שני הצדדים
מנכ"ל AIG, יפעת רייטר, הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי וראשון מסוגו עם חברת הפיננסים MAX . במסגרת זו, תקים MAX סוכנות ביטוח שתציע ללקוחותיה ביטוחי רכב, דירה ונסיעות לחו"ל של AIG, באמצעות פלטפורמות דיגיטליות וייעודיות. אתמול חתמו הצדדים על הסכם שיתוף הפעולה והוא צריך עוד להיות מאושר על ידי המפקח על הביטוח לפני כניסתו לתוקף.

AIG צופה תוצאות שיא בדוחות 2019; תאפשר כיסוי לנהג צעיר ללא הגבלת מספר הרכבים
26/2/2020
מנכ"ל AIG יפעת רייטר ציינה כי החברה תחלק דיבידנד של 150 מיליון שקלים | בקרוב תושק AIG 360 עם אפליקציה לנהגים צעירים המנתקת לראשונה את הזיקה שבין הנהג לבין הרכב ואפליקציה בביטוח נסיעות לחו"ל
שיתוף פעולה זה הינו אחד מני רבים: רייטר דיווחה גם על שיתוף פעולה עם בנק לאומי, שנחתם במהלך 2019, במסגרתו לקוחות הבנק זכאים להטבות בלעדיות ברכישת ביטוחי רכב, דירה ונסיעות לחו"ל. כמו כן, החברה חתמה על הסכם עם יבואנית הרכב סמלת (יבואנית סובארו, פיאט, אלפא ג'יפ ועוד) בתחום ביטוחי הרכב, ועם מועדון "אשמורת", מועדון הצרכנות של הסתדרות המורים, בתחום ביטוחי משכנתה. 

יפעת רייטר, מנכ"ל AIG ישראל: "אני מודה לחברת MAX על הבחירה ב-AIG. אנחנו רואים בחיבור בינינו מהלך אסטרטגי בין שני שותפים טבעיים, שימקסם את יכולות שני הצדדים ויאפשר לנו לספק ללקוחותינו את המוצר האיכותי והמתאים ביותר לצרכי הלקוחות המשותפים". 

בשבועות האחרונים, מאז נודע כי חברת כרטיסי האשראי מתכוונת להיכנס לעולם הביטוח, יצאו בלשכת סוכני הביטוח במאבק נגד המהלך. בלשכת סוכני הביטוח אף שכרו את שירותיו של משרד עו"ד יגאל ארנון. בלשכה מציינים כי משרד עו"ד יגאל ארנון, הוא "המשרד המוביל בישראל בנושאי רגולציה, הגבלים, תחרות והגנת פרטיות. שכירות שירותי המשרד נעשתה ספציפית לסוגיית המאבק בכניסה המתוכננת של חברות האשראי לתחום".

מהלשכה נמסר עוד כי ההחלטה לשכור את שירותיו של משרד יגאל ארנון הגיעה בהמשך לפגישות שקיימו ראשי הלשכה עם הממונה על התחרות, עו"ד מיכל הלפרין, ועם ראש רשות שוק ההון, ד"ר משה ברקת. "בפגישות אלה התברר ללשכה כי ההחלטה לאפשר לחברות האשראי להיכנס לתחום הביטוח תופסת תאוצה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית