שם משתמש
סיסמא
ליאור רוזנפלד (מימין) וליאור הורנצ'יק
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
 
לוח אירועים
לשכת סוכני הביטוח דוחה את הכנס באילת בשל הקורונה; רוזנפלד: בריאות הסוכנים עומדת לפני הכל
בלשכת סוכני הביטוח הדגישו כי לא מדובר בביטול ויודיעו על מועד חלופי בקרוב | ליאור הורנצ'יק: מדובר בהחלטה שניתנה בשיקול דעת כבד ולאחר שכלול ההשלכות הרבות
בתום ישיבת ועד מנהל בלשכת סוכני הביטוח, הוחלט הערב (ב') פה אחד לדחות את כנס ביטוח החיים, הפנסיה והפיננסים המסורתית של הלשכה, אשר מתקיים מדי שנה באילת במשך כשבוע.

בפתח הישיבה אמר נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, כי "לשכת סוכני הביטוח קשובה לציבור הסוכנים ובריאותם עומדת לפני כל שיקול אחר".

אחריו ציין מ״מ הנשיא ליאור הורנצ'יק כי "מדובר בהחלטה שניתנה בשיקול דעת כבד ולאחר שכלול ההשלכות הרבות, תוך שמירה על קשר רציף עם גורמי הממשל, ארגון הכנס, היועצים והוועד המנהל. כאדם מאמין אני בטוח שהכל לטובה והתקבלה ההחלטה הנכונה ביותר. בריאות הציבור בראש סדר העדיפויות שלנו כמנהיגים״. 

בלשכת סוכני הביטוח מציינים כי משבר הקורונה מאלץ את הלשכה לדחות את הכנס הקרוב שתוכנן להתקיים בנושא ביטוחי החיים, הפנסיה והפיננסים וכונה בשם "הכנס המשולש". הכנס אמור היה להתקיים בין התאריכים 15 עד ל-19 במארס באילת. בלשכת סוכני הביטוח יודיעו על מועד חלופי על קיום הכנס.

בפנייה לסוכנים וסוכנות הביטוח ציינו נשיא הלשכה רוזנפלד וסו"ב קובי ורדי העומד בראש הוועדה האחראית על הכנס: "חברות יקרות וחברים יקרים לנו מאוד, בעקבות החלטות והנחיות משרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות מהערב, בנוגע להרחבת ההיערכות בעניין ההתמודדות עם נגיף הקורונה, לרבות בדבר ביטול אירועים המוניים, הכוללים איסור בהשתתפות בהתכנסויות של מעל 100 איש לאנשים שחזרו מכל יעד בחו״ל".

עוד נכתב בהודעה כי "לאור האווירה הלאומית בכלל והענפית בפרט, החלטנו בצער רב, בלב כבד ובסולידריות, כי נכון לקבל את צו השעה ולדחות את כנס המשולש שנקבע החל מיום ראשון 15 במרץ ועד 19 במרץ".

"חשוב לנו שתדעו שעד לרגע כתיבת הודעה זו, האמנו בכל ליבנו שנוכל לעמוד בסחף, אך מהרגע שהגזירות התרחבו ואיתן ההשלכות, מצאנו כי נכון להתכופף על מנת לתת לגל הגבוה לעבור אותנו. אנו מדגישים כי מדובר בדחיית כנס המשולש ולא בביטולו ואנו נעדכן על המועד החדש ברגע שיתאפשר", נאמר בהודעה לסוכנים.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית