שם משתמש
סיסמא
חברות קשורות
הלמן אלדובי בית השקעות
פסגות בית השקעות
אלטשולר שחם בית השקעות
 
לוח אירועים
בעקבות ההנחיות האחרונות: הראל אסרה הגעה למשרדי החברה עד הודעה אחרת
עובדים חיוניים יקראו להגיע למשרדי הראל עפ"י הודעה ממנהליהם | במנורה מבטחים 80% עובדים מהבית: גאים שעובדים בחריצות גם מביתם | הפניקס הוציאה חלק מהעובדים לחופשה וחל"ת, לצד עובדים מהבית ומהמשרדים
משרד הבריאות החמיר אתמול את הוראותיו במטרה לצמצם חשיפה בציבור לווירוס הקורונה ובעולם הביטוח נערכים בהתאם. הנהלת הראל שלחה אמש (ג') הודעה לעובדים בה עדכנה כי משרדי החברה יהיו סגורים מהבוקר.
 
"לאור ההתפתחויות האחרונות ובכלל זה מגמות התפשטות הנגיף, החליטה הנהלת החברה מטעמי דאגה לבריאות העובדים להודיע על איסור הגעה למשרדי החברה עד להודעה אחרת. עובדים חיוניים יקראו להגיע למשרדי החברה באמצעות הודעה אישית ממנהליהם", כתבו בהראל.

בחברת מנורה מבטחים עדכנו כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות רוב העובדים עובדים מהבית – כ-80%. "אנחנו נערכנו לתרחיש שכזה עוד בטרם האירועים הנוכחיים ואנו שמחים וגאים בעובדים המסורים והמצוינים שלנו שעובדים בחריצות גם מביתם ושומרים על רמת ביצוע גבוהה", הסבירו במנורה מבטחים.

בהפניקס ציינו כי "החברה נערכה מבעוד מועד לשינוי באופי העבודה בצל משבר הקורונה וכבר מתחילת השבוע נעשה פיזור מקצועי ויעיל בין העובדים. עובדי החברה מתפזרים בין עבודה מהבית, עבודה במחלקות החברה השונות וכן חלקם יצאו לחופשות וחל"ת".

באיילון הבהירו כי לא חל שינוי במדיניות לאור ההנחיות האחרונות מזו בה נקטו בסוף השבוע שעבר. "זאת מאחר והחברה נערכה כזכור מבעוד מועד – הן מבחינת המשאב האנושי והן טכנולוגית ואנחנו ממשיכים לפעול ברציפות תפקודית מלאה. ביטלנו כמובן את המפגשים הפרונטאליים אבל הסוכנים והלקוחות מוזמנים להמשיך לקבל שירות אישי באמצעות הטלפון והכלים הדיגיטליים שהעמדנו לרשותם באתר האינטרנט של איילון, לרבות באמצעות וואטסאפ, צ'אט בוט, באיזור האישי ועוד". עוד מדווחים באיילון כי הרציפות התפעולית המלאה של החברה מניבה גידול במכירות ביטוחי הבריאות.

חני סלע ראש אגף ביטוח חיים בהכשרה חברה לביטוח, הסבירה כי "לאור ההנחיות המחמירות שיצאו אתמול, אנחנו נערכים לתגבר את מוקדי השירות והמענה הטלפוני לכלל סוכני ולקוחות החברה ומשתדלים לקצר זמני המתנה. גם עובדים שאינם מגיעים פיזית למשרדי החברה ממשיכים את עבודתם מביתם. כמו כן ביצענו הצרכה של עובדים מתפקידם לצורך טיפול דחוף ומהיר ללקוחותינו וסוכנינו". 

בכלל ביטוח ופיננסים עדכנו כי "החברה ממשיכה לבחון את ההנחיות בהתאם להתפתחויות".

ב-AIG ישראל עדכנו את לקוחותיהם כי "החברה הגדירה תוכניות המשכיות עסקית שנועדו להבטיח שעובדי שירות, מכירות ומיישבי תביעות ימשיכו לספק את צרכי לקוחותינו ללא הפרעה, גם במצב של עבודה מהבית, תוך שמירה על בריאות ובטיחות הלקוחות והעובדים".

בבית ההשקעות מיטב דש ציינו כי הם "דואגים לבריאותם של העובדים, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, הוטמעו מספר נהלי עבודה שמטרתם לדאוג להמשך עבודה רציפה ותקינה ככל הניתן. כפי שנערכו מראש, הן מבחינה ניהולית והן מבחינה טכנית, מרבית מעובדי החברה החלו במתכונת של עבודה מהבית מתחילת השבוע. בנוסף, חדרי המסחר פוצלו על מנת לעמוד בהנחיות הכוללות שמירה של מרחק בין עובד לעובד ומעבר לפגישות מרחוק של מעל 10 משתתפים. החברה תמשיך לפעול בהתאם להנחיות ולהיות קשובה לצרכי העובדים, על מנת שיוכלו להמשיך ולהעניק שירות ללקוחותיה".

בבתי השקעות אחרים עדכנו כי ההיערכות המוקדמת איפשרה לעובדים להמשיך להעניק שירות מהבית. כך הסבירו באלטשולר שחם, בפסגות ובהלמן-אלדובי.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית