שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
מגדל חברה לביטוח בע"מ
כלל חברה לביטוח בע"מ
איילון חברה לביטוח בע"מ
הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ
 
לוח אירועים
לא ממתינות לפיקוח: הראל, מגדל ואיילון הודיעו על הארכה אוטומטית של פוליסות אלמנטר
בהראל יוארכו עד ל-30 לאפריל פוליסות רכב רכוש (מקיף או צד ג'), ביטוח דירה וביטוח לבית העסק ולמשרד | במגדל ביטוחי דירות ועסקים יוארכו עד 30 לאפריל ופוליסות רכב רכוש עד 15 באפריל | גם בכלל ניתנו הקלות
בשבוע שעבר פורסם בעדיף על בעיה שעלולה להיווצר בעת הארכת פוליסות ביטוח כללי לאור משבר הקורונה. שלוש חברות ביטוח כבר החלו לפעול בנושא ואפשרו ללקוחות ולסוכנים שלא יכולים לחדש באופן יזום את הפוליסות שמסתיימות בסוף החודש.

בהראל כתבו לסוכני הביטוח העובדים עם החברה כי "למען השקט הנפשי שלכם ושל לקוחותיכם, ולאור המצב במשק והקושי ביצירת קשר עם חלק מהמבוטחים בקשר עם חידוש פוליסות הביטוח שלהם, נבקש לעדכנכם כי נאריך את חידושי אפריל בפוליסות הביטוח, בענפים המצוינים להלן, לתקופה נוספת של 30 יום וזאת עד ל-30 לאפריל 2020".

מדובר על ביטוח רכב רכוש (מקיף או צד ג'), ביטוח דירה, ביטוח לבית העסק ולמשרד, וההארכה אינה כוללת ביטוח רכב חובה וקולקטיבים. "במקביל נבקשכם לפעול במהלך תקופה זו ליצירת קשר עם המבוטחים ולקבל את אישורם לחידוש הפוליסה לשנה נוספת וזאת על מנת לשמור על רצף ביטוחי", ציינו בהראל.

גם מגדל כבר פעלה בנושא. "על מנת לסייע לסוכנים שלא הספיקו או נמנע מהם ליצור קשר עם לקוחותיהם, חידושי אפריל בעסקים ובדירות יוארכו בחודש, עד ליום 30 לאפריל 2020. חידושי אפריל ברכב רכוש יוארכו עד ליום 15 באפריל 2020 ובתנאי שתעודת החובה משולמת בחברתנו", כתבו במגדל במידעון שהוציאו לסוכנים. באשר לביטוחי חובה, במגדל הסבירו כי "החל מיום ראשון ועד לחזרה לשגרה, לא יודפסו תעודות חובה משולמות בחברה, אלא יש להפיק במערכת במשרד הסוכן תעודת חובה בפורמט PDF ולהעביר אותה ללקוחות. יובהר כי במידת הצורך, בהחלפה/ביטול עתידי של תעודות אלו החברה לא תדרוש החזרת תעודה מקורית ותסתפק בהצהרת לקוח".

עוד ציינו במגדל כי "במקרים בהם קיימת בעיה בהפקת תעודת החובה במשרד הסוכן, ניתן לפנות לצוות ביטוחי חובה לקבלת תעודה ב-PDF. ביחס לביטול תעודות חובה שכבר הונפקו ונמסרו בעבר, מאחר וההגעה למשרדי החברה כרגע לא אפשרית, לצורך ביטול תעודת החובה לא נדרוש קבלת תעודה מקורית בחברה ונסתפק בתצהיר של הסוכן לפיו קיבל אליו את התעודה המקורית. לאחר שנחזור לשגרה, נבקשכם להעביר אלינו במרוכז את כל התעודות הללו", ציינו במגדל בידיעון.
 
רוזנפלד על אפשרות ההארכה האוטומטית: מעריך מאד שכולם נהגו עפ"י מידת ההיגיון וההתחשבות
19/3/2020
נשיא לשכת סוכני הביטוח שלח בסוף השבוע האחרון מכתב לממונה על שוק ההון בו ביקש ממנו להורות לחברות הביטוח לאפשר את הארכת הביטוחים האלמנטריים
באיילון עדכנו גם הם את הסוכנים על הארכת הכיסוי הביטוחי ל-30 ימים נוספים. "ככל שיחול מצב בו לא תספיקו לחדש הביטוחים המסתיימים בתאריך 31 במרץ, תינתן הארכה אוטומטית של הכיסוי הביטוחי בפוליסות שתחילתן 1 באפריל למשך 30 ימים נוספים ועד לתאריך 30.4.2020. ההטבה תינתן בענפים:

ביטוחי עסקים - עסקים אשר עברו לפעילות חלקית בעת הזו, או עסקים הסגורים (בתי קפה, מסעדות, עסקים בקניון, אולמות אירועים וכו'). יש לקבל מידע בכתב מהמבוטח כי העסק סגור ולא מתנהלת בו כל פעילות/פעילות חלקית, ולהעביר לחתם במחוז. הצוותים במחוזות ערוכים לטיפול בעסקים אלו, כולל הנחיות לטיפול בפוליסות חבויות STAND ALONE.

ביטוח דירה וביטוחי רכב רכוש - "למבוטחים אשר ברשותם ביטוח חובה משולם באיילון בלבד".

בכלל ביטוח ופיננסים עדכנו בהתייחס לחידושי מרץ/אפריל, כי ניתנות הקלות בחידושים. "בחידושים בהם המבוטח נתן הסכמתו לחידוש, והוראת החידוש הועברה לחברתנו, אנו נחזיק את הכיסוי הביטוחי עד ליום הפקת הפוליסה בפועל. לתשומת לבכם, האמור לא חל על ביטוחי החובה, שכן יש צורך בתשלום תעודת הביטוח לצורך קבלת הכיסוי הביטוחי. באשר לבדיקת עבר ביטוחי בתחום הרכב, התקופה להעברת מסמך עבר ביטוחי תוארך מ-14 יום ל-30 יום, טרם ביטול הפוליסה. אנו ממליצים לכם להיעזר באתר הר הביטוח להוצאת המסמכים", נכתב במידעון שנשלח לסוכנים. בנוסף, בחברה הרחיבו את פריסת התשלומים על בסיס מזומן (ללא דמי אשראי - ללא ריבית), ל-12 תשלומים בענפי הפרט ול-10 בביטוח עסקי.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית