שם משתמש
סיסמא
שרונה תושייה פישר
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
מגדל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
מגדל משיקה מחדש שירות ייעוץ רפואי דיגיטלי
בצל התפשטות נגיף הקורונה השיקה חברת הביטוח את השירות המאפשר היוועצות עם רופא משפחה או רופא ילדים
מגדל חברה לביטוח משיקה מחדש את שירות ייעוץ רפואי דיגיטלי המאפשר ללקוחות היוועצות רפואית עם רופאי משפחה, ילדים ורפואת מומחים מבלי לצאת מהבית. החברה תאפשר הצטרפות מיידית לשירות ללא הצהרת בריאות וללא תקופת אכשרה. עוד מציינים בחברה כי לאור המצב וחשיבות השירות, ניתן אישור מיוחד על ידי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון, למכירת כתב שירות זה כביטוח יסודי ולא רק כנספח למוצרי הבריאות.

ממגדל נמסר כי השירות מאפשר יעוץ מקוון מרופא משפחה או רופא ילדים, ללא השתתפות עצמית ויעוץ עם רופא מומחה - בהשתתפות עצמית סך 120 שקלים. במגדל מתחייבים כי תור לייעוץ רופא מומחה ייקבע בתוך 3 ימי עסקים בלבד. שירותי היעוץ ינתנו ללא הגבלת במספר הייעוצים.

רשימת רופאים מומחים שבהסכם, כוללת לפחות מומחה אחד בכל תחום שהינו פרופסור, סגן / מנהל מחלקה או סגן מנהל יחידה בבית חולים בישראל. הייעוץ עם הרופא המומחה יינתן ללא הגבלה במספר הייעוצים המקוונים ובמגוון רחב של תחומים, החשובים ביותר היום.

ייעוץ רפואת מומחים יינתן ב 28 תחומים כולל: רפואה זיהומית, ריאות, א.א.ג, רפואת ילדים, אלרגולוגיה, עיניים, רפואת כאב, גריאטריה, רפואת עור ומין, קרדיולוגיה, גניקולוגיה, רדיולוגיה, נוירולוגיה, כירורגית לב, כירורגית חזה, כירורגיה כללית, אורתופדיה, אורולוגיה, נוירוכירורגיה, אנדוקרינולוגיה, גנטיקה רפואית, אונקולוגיה, נפרולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, ראומטולוגיה, המטולוגיה. ייעוץ רפואת נפש יינתן בתחומים: פסיכיאטרי ילדים, פסיכיאטרי בוגרים.

ניתן להוסיף גם שירות קונסיליום הייחודי למגדל לפיו במקרים רפואיים מורכבים, צוות רופאים מומחים בכירים בראשותו של פרופ׳ ברבש, ילווה את המבוטח וינהל באופן אקטיבי את המקרה הרפואי, על ידי איסוף וניתוח כל הממצאים הרפואיים, לשם קבלת תמונה שלמה וגיבוש אסטרטגיה טיפולית עתידית.

השירותים מוצעים לרכישה למבוטחים עד גיל 85.
מנורה מבטחים בכתב שירות חדש - ייעוץ רפואי מקוון
17/3/2020
כתב השירות SMART DR ישווק על ידי סוכני הביטוח גם כביטוח יסודי ויאפשר כיסוי מידי ללא תקופת אכשרה | אורית קרמר: יאפשר ייעוץ ומענה רפואי 360 מעלות למבוטחים ושקט ובטחון לסוכנים
לדברי שרונה תושייה פישר, סמנכ"ל ומנהלת תחום בריאות במגדל, "בימים אלו, על מנת לשמור עלינו ועל סביבתנו, צו השעה מורה לכולנו להימנע מלצאת מהבית ככל האפשר ובמיוחד למוסדות הרפואיים, וזאת כדי לא לחשוף ולהיחשף לחולים ולמחלות ולהעמיס עוד על מערכת הרפואית הנמצאת במצב חירום ובמשבר. מתוך דאגה ללקוחותינו, השקנו מחדש את כתב שירות יעוץ רפואי אונליין, המאפשר ללקוחותינו זמינות לרופאי משפחה, ילדים ורפואת מומחים מבלי לצאת מהבית. לאור המצב, מוצר זה יהיה זמין גם לרכישה נפרדת כביטוח יסודי ולא רק כנספח למוצרי הבריאות".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית