שם משתמש
סיסמא
אסי קריטי
 
לוח אירועים
משבר הקורונה - השטח מדבר: "מצפה במצבים כאלה שחברות הביטוח יבואו לקראת הלקוחות ויוזילו פרמיות"
שיחה עם אסי קריטי על ההתנהלות, על ההתאמות שהסוכנות נדרשת לעשות ועל היחסים עם הלקוחות בצל המשבר | כתבה רביעית בסדרה


היכן הקשיים המרכזיים שלך בהתמודדות עם המשבר?
"הקשיים המרכזיים נובעים משאלות ופעולות שלא הכרנו קודם לכן ויישום הנחיות האוצר בפוליסות עצמן. לדוגמה, עצמאי המעוניין למשוך כספי פנסיה פטורים ממס כהגדרתם 'דמי אבטלה' - איך מבצעים זאת? המסמכים הנדרשים בשגרה אינם תואמים את המצב הקיים.

"דוגמה נוספת היא לקוחות המעוניינים להקפיא את פוליסת העסק שאינו פעיל - בשגרה לא נהוג להקפיא פוליסה אך כעת הלקוח מעוניין לשמור על רצף ביטוחי תוך הקטנת התשלומים. מצד חברות הביטוח, הסיכון לאירוע ביטוחי קטן משמעותי היות ואין פעילות עסקית. אני מצפה במצבים כאלה שחברות הביטוח יבואו לקראת הלקוחות ויוזילו פרמיות".

אילו פעולות ביצעת תוך כדי משבר הקורונה על מנת להתמודד עם הנחיות משרד הבריאות?
"קודם כל חשוב לי לציין שהמשרד שלנו בשחם ממוחשב לגמרי, אין לנו כמעט ניירת ושחם מספקת מערכות תומכות הן ברמת קליטת המידע, ניתוח הנתונים וניהול הקשר עם הלקוחות.
"עם זאת, כבר בשבוע שעבר צפינו את המגמה והתחלנו להיערך בהתאם, וידאנו שכל העובדים יכולים להתחבר מהבית ושניתן לגשת לכל המערכות של חברת הביטוח. סוכנות שחם הגבירה את התמיכה ותוך יום התארגנו לעבודה מלאה מהבית, כמו גם כל המעטפת של שחם, מערך החיתום והאדמיניסטרציה".

אילו פעולות ביצעת כדי לסייע ללקוחות שלך בהתמודדות עם המשבר?
"עם תחילת המשבר, הפצנו דיוור ישיר ללקוחותינו, כאשר בראש ובראשונה עלה נושא התשואות והירידות בבורסה. כעת, אנו בוחנים שוב את צורכי הלקוחות ונותנים את העצה המתאימה ללקוח בהתאם להתפתחויות. אין תשובה אחת גורפת! בנוסף, אנו מרכזים את המידע ומנגישים אותו ללקוחותינו, כמו איך לבצע את החל"ת ומה האפשרויות העומדות בפני מעסיקים ועצמאים.

"אני באופן אישי רואה כאן שעת מבחן מול הלקוחות, כאן הערך המוסף של קריטי ביטוח והשקעות כסוכנות ביטוח שמכירה את הפעילות ואת האופי של כל לקוח, זמינה לפניות 24/7 מהבית ואפילו יוזמת פניות כדי שהלקוחות יוכלו להיות כמה שיותר שקטים, הן בפן הפיננסי והן בפן הביטוחי".
 
משבר הקורונה - השטח מדבר: "זה הזמן לשדרג ואולי להוזיל כיסויים"
30/3/2020
שיחה עם גל ברזני על ההתנהלות, על ההתאמות שהם נדרשים לעשות ועל היחסים עם הלקוחות בצל המשבר | כתבה שלישית בסדרה
אילו פניות אתה מקבל מהלקוחות שלך?

"כמובן שפניות בנושא תיק ההשקעות, השתלמות וחיסכון לטווח ארוך הן הטעונות ביותר, אך כבר בפרוץ המשבר היו מצבים מורכבים של ביטוחי חו"ל עקב רכישה עצמאית של כרטיס כתוצאה מביטול טיסות לשוהים בחו"ל, אפרופו מקרים שלא חווינו קודם. עובדים שיוצאים לחל"ת מבולבלים ולא יודעים כיצד לפעול, ובכלל קיבלנו הרבה בקשות להפחתת התשלומים החודשיים, תוך שמירה על כיסויים ביטוחיים שדווקא בתקופה כזו חשוב שיהיו. לדוגמה, תרופות מחוץ לסל או טיפולים ואבחונים למיניהם. אין לנו מושג לאן הנגיף יוביל אותנו אבל אנחנו ערוכים לאפשר ללקוחותינו לקבל את ההגנה המקסימלית".

לאילו מהלכי סיוע אתה מצפה מהרשויות כדי לעבור את השבועות הקרובים?

"משרדי הממשלה מספקים מענה כללי מהיר אך יישום הדברים בעייתי. חברות הביטוח ובתי ההשקעות צריכים לפרסם נהלי עבודה במהירות וכך להקטין את כמות הפניות למוקדי השירות. כשאנו, הסוכנים, נדע את הנהלים ניתן מענה איכותי מהיר וטוב יותר ללקוחותינו. "במקביל, אנחנו, העסקים הקטנים המהווים עמוד טווח של הכלכלה הישראלית, צריכים לקבל תמיכה ועזרה מהרשויות כדי שנוכל להמשיך ולהניע את העסקים עד כמה שאפשר".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית