שם משתמש
סיסמא
דוד מיכאל
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
"אנחנו רואים זכות ביכולת שלנו לתת לסוכנים את כל התמיכה לה הם זקוקים"
דוד מיכאל, מנכ"ל שגריר שירותי רכב, מספר על עבודת החברה מול הסוכנים והלקוחות בעת המשבר
"היום כאשר עומדים בפני סוכני הביטוח אתגרים גדולים בטיפול המידי בלקוחות, אנחנו רואים זכות ביכולת שלנו לתת להם את כל התמיכה לה הם זקוקים, הן מבחינה אדמיניסטרטיבית בנושא טיפול בתביעות נזקי רכב ברשת מרכזי השירות לפחחות וצבע לרכב' והן מבחינת טיפול אישי וגמיש על ידי מנהלי קשרי הסוכנים אשר פיתחו קשרי חברות הדוקים עם רבים מן הסוכנים. לא פחות חשוב מכך, כאשר המשבר הבריאותי יחלוף' שגריר, מעצם היותה חברה גדולה עם גב כלכלי חזק, תהיה שם בשבילם", כך אומר בריאיון לעדיף דוד מיכאל, מנכ"ל שגריר שירותי רכב.

מיכאל התייחס לאתגרים החדשים בפניהם עומד ציבור הסוכנים בצל משבר הקורונה ולעבודת החברה מולם, והדגיש כי לאורך כל השנים ראתה שגריר בסוכני הביטוח כשותפים לדרך שערכם אינו יסולא בפז. "סוכני הביטוח הינם חוד החנית בדאגה ללקוחותיהם ואנו תמיד היינו שם כדי לספק להם את השירות הטוב ביותר. כל סוכני הביטוח יודעים שתמיד יש ויהיה להם למי לפנות בשגריר, החל ממנהלי קשרי הסוכנים דרך סמנכ"ל המכירות יובל שיבר וכלה בי, מנכ"ל שגריר, שדלתי תמיד פתוחה בפניהם", אמר.

לאור הוראות הבידוד הקיימות היום ומחריפות מיום ליום – כיצד נערכת שגריר?
"כידוע שגריר מוגדרת כמפעל חיוני במשק לשעת חירום וערוכה לתפקוד בכל מצב. לאור הנחיות משרד הבריאות והגופים הרשמיים, הפעלנו את המערך הטכנולוגי שלנו להמשכיות עסקית גם בשעת חירום. כחלק מן ההיערכות ומתוך תהליכי שיפור דיגיטליים, פיתחנו כבר לפני כשנה מערך שירות מלא למענה טלפוני מלא מהבית, הכולל את כל האמצעים הטכנולוגיים, המשמשים את שגריר ביום יום, לרבות הקלטת השיחות.
"בנוסף, לרשות מנויי החברה לשירותי דרך וגרירה עומדת האפשרות לפתיחת קריאה עצמאית, באמצעות ממשק דיגיטלי המנתב באופן אוטומטי את הקריאה לאיש השירות המתאים על פי סוג התקלה או השירות הנדרש.
"מערך אנשי השירות שלנו, הכולל מאות אנשי שירות – (מוקדנים, מכונאים וגוררים), מופעל בצורה סדירה, תוך מתן מענה לכלל הלקוחות הזקוקים לעזרתנו. בימים רגילים, ובמיוחד בימים אלו, אנו שמים דגש על מתן שירות מהיר ומקצועי על מנת לאפשר ללקוחותינו להגיע למחוז חפצם".

איזו תחושה אתם מקבלים מבעלי הרכבים לאור ההנחיות החדשות?
"במיוחד בימים אלו, אנו מקבלים מלקוחותינו את התחושה כי הם שמחים שבחרו בחברה גדולה ותיקה ומקצועית אשר שמה כנר לרגליה את איכות השירות. לראייה, הגידול בבחירה להשתמש באחד מהשירותים החיוניים כיום לכלל הנהגים: "שירות מצבר עד הבית" במסגרתו מקבל הלקוח בדיקה של המצבר שברשותו, זאת ללא עלות. רק במידת הצורך אנשי המקצוע שלנו מחליפים לו במקום את המצבר למצבר חדש ואמין, ללא צורך להגיע לחנויות מצברים".

מהם השירותים שאתם מציעים במסגרת תיקון הרכבים בצל המשבר?
"במסגרת תיקון הרכבים אנו מקנים ללקוחות מספר שירותים, בצל המשבר, שחשיבותם עולה לאין שיעור בעקבות נהלי משרד
הבריאות ויש בהם כדי להקל על סוכני הביטוח ולקוחותיהם: 

שירותי לקיחת רכב (DELIVRY)
- שירות של איסוף הרכב לאחר תאונה (DELIVERY) מבית הלקוח ע"י יועץ שירות עד הבית.
שירותי טיפול בתביעות - שירות של טיפול מקצועי בתביעות מול חברות הביטוח וחברות הליסינג.

גמישות בפירעון צ׳קים לביטחון שניתנו על ידי הלקוח עד לסילוק התביעה (בתביעת צד ג'). לאור המצב ומכיוון שיתכנו מצבים בהם הטיפול בתביעת הביטוח מתארך, אנו מאריכים את זמן דחיית התשלום ל-90 יום ואף ל-120 יום, במידת הצורך".

מה מאפשרת לכם הגדרת שגריר כגוף חיוני לשעת חירום?
"אנו רואים את ההגדרה הזאת כמחויבות רשמית בלתי מתפשרת לאספקת כלל השירותים של החברה לכלל לקוחותיה בכל מצב מתוקף העובדה כי אנו פועלים בתחום המאפשר אספקה של שגרת חיים תקינה בימים אלו".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית