שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
weSure: הפסד כולל לפני מס של כמיליון שקלים ב-2019
סך הנכסים של החברה זינק בכ-136% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד ועומד על 197 מיליון שקלים
 
חברת הביטוח הדיגיטלית weSure רשמה בשנת 2019 הפסד כולל לפני מס בסך של כ-1.2 מיליון שקלים והפסד כולל לאחר מס בסך של כ-1.4 מיליון שקלים. בחברה מסבירים כי המעבר ברבעון הרביעי להפסד הינו כתוצאה מעליה בהוצאות השיווק והפרסום הנוגעות להשקת המוצרים והמותג שלה לציבור הרחב.

מהדוחות הכספיים עולה כי סך הנכסים של weSure נכון לסוף 2019 הסתכם לסך של כ-197 מיליון שקלים, גידול בשיעור של כ-136% ביחס לתקופה מקבילה אשתקד, סך הפרמיות ברוטו לשנת 2019 הינו כ-100 מיליון שקלים, כאשר הפרמיה המרווחת ברוטו לשנה, הסתכמה בכ-77 מיליון שקלים.

הונה העצמי של החברה עומד על סך של כ-37 מיליוני שקלים, כאשר יחס ההון הקיים, לעומת ההון הנדרש הינו 175%.

weSure קיבלה רישיון מבטח לפני כשנה וחצי, והחלה בפעילות מכירות פוליסות הביטוח רק ברבעון האחרון של שנת 2018, כאשר את הפעילות בתחום ביטוח רכב רכוש (מקיף וצד ג') החלה בתחילת שנת 2019.

weSure רשמה בשנת הדוח פרמיה ברוטו בסך של כ-100 מיליון שקלים ופרמיה מורווחת ברוטו בסך של 77 מיליוני שקלים. בחברה מציינים כי היקף הפרמיות ששיווקה בתקופת הדוח מרשים, בהתחשב בכך שהשיקה את מוצריה בסביבה הדיגיטלית (B2C) –רק בסוף חודש אוקטובר 2019.

ההכנסות מפרמיה ברוטו השנה נחלקת לכ- 85 מיליון שקלים בתחום רכב חובה, וכ-14 מיליון שקלים בתחום רכב רכוש. עיקר פעילות weSure בחודשים הראשונים לפעילותה התמקדו בעסקאות קבוצתיות גדולות ובציי רכב.

נכון לסוף 2019 weSure מנהלת תיק השקעות (השקעות פיננסיות אחרות ויתרת מזומנים ושווי מזומנים) בסך של כ-79 מיליוני שקלים, אשר הניב בשנת 2019 הכנסות מהשקעות בסך של כ-2.9 מיליון שקלים. במסגרת אירועים לאחר תאריך המאזן, אגב התפשטות נגיף הקורונה בישראל וירידות חדות ומתמשכות בשווקי ההון בארץ ובעולם, החברה דיווחה כי ליום פרסום הדוח, ערך תיק השקעות הנוסטרו שלה ירד בסך של כ-8.8 מיליוני שקלים לפני השפעת מגן המס, וזאת בדומה לירידות ערך שספגו חברות ביטוח ופיננסיים אחרות בתעשיה בתיקי הנוסטרו שלהם.

ניצן צעיר-הרים, מנכ"ל weSure: המהפכה הטכנולוגית שייצרנו כבר מוכיחה את עצמה בשטח. אנו מחוללים שינוי דרמטי בתחום הביטוח – בדיוק כפי שאמזון עשתה לשוק מוצרי הצריכה. החזון שלנו הוא להנגיש בצורה שקופה ופשוטה את כל נושא ביטוח הרכב, ולהעניק ללקוחות את היכולת לקבל החלטה מושכלת במחירים משתלמים, תוך קבלת שירות מצוין מרגע הרכישה ועד טיפול בתביעות תוך וחווית לקוח חדשנית".

אמיל ויינשל, יו"ר weSure: "בימים המורכבים והמאתגרים שעוברים על כולנו בשל משבר הקורונה, החזון הדיגיטלי שלנו מתגלה כחשוב ויעיל במיוחד עבור הציבור הרחב. התשתית הטכנולוגית המתקדמת שבנינו מאפשרת למבוטחים ליהנות מהיתרונות הרבים של חברת 'אינשורטק' אמיתית, תוך הוזלת עלויות וקבלת שירות מתקדם, מהיר ושקוף. בזכות צוות מקצועי ומיומן, כבר אחרי תקופה קצרה, אנו מציגים צמיחה משמעותית של מעל 100 מיליון שקלים בהכנסות מפרמיה ובנכסי החברה, תוך רישום הפסד כולל מזערי של מיליון שקלים בלבד בשנה החולפת, שהייתה שנת הפעילות הביטוחית המלאה הראשונה של wesure. אלו מספרים יוצאי דופן גם בקנה מידה בינלאומי – ואני משוכנע שהיתרון הטכנולוגי שלנו ימשיך לבוא לידי ביטוי בכל הפרמטרים – ובראשם הבאת בשורה צרכנית אמיתית לכל בית בישראל".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית