שם משתמש
סיסמא
דפנה קאופמן / צילום: יח"צ
חברות קשורות
אגודת האקטוארים בישראל
 
לוח אירועים
אגודת האקטוארים תקיים את בחינות ההסמכה באופן מקוון
דפנה קאופמן, נשיאת אגודת האקטוארים בישראל: האגודה פועלת בתיאום עם אגודת האקטוארים הבריטית, במטרה להקל על האקטוארים המתמחים לסיים את תהליכי ההסמכה למרות נסיבות גלובליות חסרות תקדים
בצל מגפת הקורונה הודיעה אגודת האקטוארים בישראל, כי בחינות ההסמכה באקטואריה, שנקבעו לחודש אפריל, תתקיימנה כמתוכנן באופן מקוון ולא בכיתות לימוד. מהאגודה נמסר כי לבחינות נרשמו למעלה מ-70 אקטוארים מתמחים, שייבחנו אונליין בעשרה מקצועות.

בחינות ההסמכה של אגודת האקטוארים בישראל מתבצעות בשיתוף פעולה עם אגודת האקטוארים הבריטית, ה-Institute and Faculty of Actuaries, שהיא מהמובילות בעולם. לאגודה הישראלית הסכם הכרה הדדית עם מקבילתה הבריטית מאז שנת 2014, לרבות אימוץ תהליך ההכשרה של האקטוארים בישראל על-פי הסטנדרטיים הגבוהים ביותר לקבלת מעמד של אקטואר מלא (F.IL.A.A).

בתוך כך, קיימה אתמול (א') האגודה מפגש הכנה מקוון לניגשים לבחינות החודש, בהדרכת עופר ברנדט, יו"ר ועדת ההכשרה וד"ר ענת אלעד, חברת הוועדה.

לדברי דפנה קאופמן, נשיאת אגודת האקטוארים בישראל, "עם פרוץ נגיף הקורונה פעלה האגודה בתיאום מלא עם אגודת האקטוארים הבריטית כדי לבחון את קיומן של בחינות ההסמכה למרות הנסיבות חסרות התקדים. לשמחתנו, הצלחנו להגיע למתווה בחינות מקוון, שייושם במקביל ברחבי הגלובוס, במטרה להקל ככל הניתן גם על האקטוארים המתמחים בישראל להמשיך או להשלים את דרישות ההכשרה. מאמצינו כללו בנוסף את קיומו של מפגש מקוון מיוחד לנבחנים ומתן סיוע מקצועי להיערכותם המיטבית".

עוד הוסיפה קאופמן, כי "לאור ההנחיות והמצב הכללי מאפשרת האגודה הישראלית לכל חבר שלא יכול מטעמים שונים להיבחן במועד הנוכחי, לגשת למבחנים שאליהם הוא נדרש במועד הבא, ספטמבר 2020, או לקבל החזר מלא של דמי ההרשמה ככל שיבקש שלא לגשת למבחנים השנה".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית