שם משתמש
סיסמא
יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה
 
לוח אירועים
Swiss Re פותחת לעולם המבטחים את הגישה למדריך החיתום לכל ביטוחי החיים והבריאות הבריאות
יוסי מנור, יו"ר MDRT אירופה ולשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח, מסביר כי המדריך יעזור למבטחים להבין טוב יותר את הסיכונים שהם מפיקים בימי המשבר
בתגובה לחוסר הוודאות אותו הביא לעולם נגיף הקורונה, Swiss Re פותחת את הגישה למדריך החיתום הקנייני "Life Guide" לכל ביטוחי החיים והבריאות למשך 90 יום (החל ב-27 באפריל ועד 31 ביולי 2020). ההצעה נועדה לעזור למבטחי חיים ובריאות לנווט במשבר של ימינו, להבין טוב יותר את כל הסיכונים שהם מפיקים ולהעניק להם ביטחון בהצעת כיסוי, בעיקר כאשר יותר ויותר אנשים חושבים על ביטוח חיים ומעריכים מחדש את מצבם הכלכלי.

סקר שנערך על ידי Swiss Re בסוף מרץ, עליו השיבו יותר מ-700 משתתפים ברחבי האוכלוסייה הכללית בארצות הברית ובבריטניה, מגלה כי כיום יותר אנשים עשויים לשקול מחדש את סדר העדיפויות לביטוח חיים (70% ענו כי צעד כזה הינו סביר יותר או הרבה יותר סביר) וכי הם שוקלים יותר מבעבר לרכוש באופן פעיל פוליסת ביטוח חיים (37% ענו בסבירות גבוהה יותר או הרבה יותר סביר).

נגיף הקורונה מביא איומים רבים למבטחי חיים ובריאות, המציגים אתגרים לחיתום עסקים חדשים. גישה למדריכי החיים כוללת את היכולת להפנות לראשונה להדרכה ראשונית כדי לעזור למבטחים להתחיל להתמודד עם הסיכונים המתעוררים הקשורים לקורונה, לצד גורמי סיכון אחרים הנפוצים דוגמת מחלות לב וכלי דם וסרטן. מבחינה היסטורית, Swiss Re נקטה גישה דומה עם סיכונים מתעוררים אחרים. HIV הוא דוגמה בה ניתן להבין טוב יותר מצב שאינו ניתן לביטוח פעם אחת, ועם הנחיות החיתום הבלתי מחייבות של "Life Guide" מבטחים יכולים להעניק ביטחון ונוחות ביתר שאת כיסוי לאנשים שהיו מודרים בעבר.

פול מוריי, ראש הענף חיים ובריאות ב-Swiss Re, אמר כי אלו זמנים חסרי תקדים עבור ביטוחי חיים ובריאות. "אנו מכירים בצורך ובערך הדחוף לחלוק את המומחיות שלנו מעבר לבסיס המשתמשים הקיים שלנו. העדיפות שלנו היא להשתמש בניסיון שלנו, במנהיגות ובפרספקטיבה שלנו כדי לעזור למבטחים להמשיך לכתוב עסקים ברי-קיימא ולשמור על היכולת לעמוד בהבטחות הללו", ציין מוריי.

"Life Guide" מדורג ברציפות כמדריך החיתום העולמי מספר אחד בענף בהתבסס על מחקר של NMG Consulting. פילוסופיית החיתום וההדרכות המשובצות מגובות על ידי מומחי Swiss Re המפקחים אחר ההתפתחויות הרפואיות, הרגולטוריות והטכנולוגיות האחרונות. מדריך החיים מסייע למשתמשים להבין סיכונים וכיצד הם מתקשרים זה עם זה באמצעות פונקציונליות כמו מחשבון הסיכון הקרדיווסקולרי המשמש, בממוצע, כל חמש שניות על ידי חתם המבקש להעריך את הסיכון למחלות לב. בכל יום אלפי חתמים ניגשים למדריכים אלו ומוסיפים יותר מ-23 מיליון צפיות בשנה.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית