שם משתמש
סיסמא
רונן אגסי | צילום: יח"צ לאומי
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
הראל ביטוח ופיננסים
בנק לאומי
 
לוח אירועים
דיווח: רונן אגסי עשוי להחליף את יורם נוה כמנכ"ל כלל ביטוח
על פי הדיווח בכלכליסט היו"ר דני נוה יחד עם חלק מבעלי המניות - אייל לפידות ומורי ארקין, דוחפים לבצע את השינוי בצמרת החברה | אגסי יחזור לענף הביטוח, בו שימש בעבר כמנכ"ל חברת האחזקות הראל השקעות
בדרך לסערה בכלל ביטוח ופיננסים. יו"ר החברה, דני נוה, פועל להחלפת המנכ"ל, יורם נוה, כך דווח הערב (ב'). על פי הדיווח בכלכליסט, יו"ר כלל ביטוח ופיננסים מקדם את המהלך יחד עם שניים מבעלי המניות העיקריים של החברה, מנכ"ל בינוי ושיכון אייל לפידות המחזיק ב-4.1% ממניות החברה ומורי ארקין המחזיק ב-6.8% מהמניות. 

מי שעל פי הדיווח יחליף את נוה כמנכ"ל החברה, על פי רצונם של היו"ר ובעלי המניות הנ"ל, הוא רונן אגסי, ראש חטיבת שוקי הון בבנק לאומי ויו"ר לאומי פרטנרס.

אגסי מכיר היטב את עולם הביטוח, לאחר ששימש במשך יותר מ-10 שנים בשורת תפקידים בכירים בקבוצת הראל. בכלל זה היה מנהל הכספים של הקבוצה, ראש חטיבת הכספים של הראל ביטוח ובמשך יותר משנה שימש כמנכ"ל חברת האחזקות של החברה - הראל השקעות. בינואר 2017 הוא הודיע להנהלת הראל על עזיבה וימים ספורים לאחר מכן מונה לתפקיד הבכיר בקבוצת לאומי על ידי המנכ"לית דאז, רקפת רוסק עמינח.

יורם נוה נכנס לתפקידו לפני כמעט שנתיים, ב-1 ביולי 2018. הוא הפיך רוח חדשה בחברה אחרי תקופה לא פשוטה ונאלץ לכהן בתקופה קשה לחברה, במהלכה אולצה בעלת השליטה איי.די.בי למכור את מניותיה בכלל תחת ניהולו של הנאמן משה טרי. למרות התאוששות גם בגזרת התשואות בשנה האחרונה, מגפת הקורונה הכתה קשות בחברה אף יותר מאשר ביתר חברות הביטוח, זאת בשל אופי הפעילות שלה, כאשר בשלב מסוים איבדה החברה כמעט 60% משווי השוק שלה.  
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית