שם משתמש
סיסמא
אריק יוגב, מנכ"ל איילון / צילום: אייל גזיאל
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
איילון מחבקת את ניצולי השואה
מחווה מיוחדת של חברת הביטוח לביתם של כל ניצולי השואה חברי מועדון 'עמך' לתמיכה נפשית וחברתית לניצולי השואה ודורות ההמשך
איילון למען ניצולי השואה: חברת הביטוח שלחה השבוע חיבוק מרחוק, עם עציץ פורח, לביתם של כל ניצולי השואה חברי מועדון 'עמך' לתמיכה נפשית וחברתית לניצולי השואה ודורות ההמשך. 

באיילון מציינים כי המחווה, שעוררה התרגשות רבה בקרב הניצולים, מצטרפת לפעילות ייחודית נוספת של עובדי איילון שנרתמו לנוכח משבר הקורונה והבדידות המאפיינת את הסגר, להיות ״חבר טלפוני״ אישי לכל ניצול שואה. "על מנת למקסם את התועלת מהפעילות מתנדבי איילון קיבלו הדרכה מקצועית ע"י צוות העובדות הסוציאליות שך עמותת 'עמך' הכוללת כלים לתמיכה נכונה בניצולי השואה מרחוק באמצעות הקשר הטלפוני, ובכלל זה כיצד לאתר מצוקות, במהלך השיחות ולאן להפנותן להמשך טיפול יעיל. על מנת לתמוך בפעילות, באיילון מתכוונים להמשיך וללוות מקרוב את כל המתנדבים – ולהעמיד לרשותם קבוצת וואטסאפ ייחודית הכוללת עובדות סוציאליות מ'עמך', שיעמדו בקשר רציף עם המתנדבים למען ההצלחה המשותפת של המיזם", נמסר מהחברה.

שיתוף הפעולה הפורה בין עובדי איילון לעמותת "עמך" נמשך כבר למעלה מ-3 שנים כחלק ממועדון תמיכה עבור כ–80 חברי עמותה, אשר חוו את השואה בתקופת ילדותם. לאורך השנים, קיימו עובדי איילון מגוון מפגשים חברתיים עם חברי המועדון במטרה לתמוך ולשמחם לרבות חגיגות משותפות בחגים (פסח, ראש השנה, חנוכה) ועם הזמן אף נוצרו קשרים אישיים בין עובדי איילון וחלק מהחברים בעמותה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, ציין: "עבורנו באיילון, ניצולי השואה הם גיבורים כל השנה. דווקא משום כך, היה לנו חשוב להביע את הערכתנו ותמיכתנו גם בימים שלאחר יום השואה, כשהשיח הציבורי שוב עוסק בנושאי הקורונה והפוליטיקה" אמר יוגב והוסיף: "הפעם, מכורח הנסיבות, חיבקנו אותם עם עציץ ושיחות טלפוניות - מרחוק, אבל היה לנו חשוב להעביר את המסר שהם קרובים ללבנו תמיד – גם לאחר שיום השואה חלף".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית