שם משתמש
סיסמא
מימין: יורם נוה, דני נוה ורונן אגסי צילומים: סיון פרג', סטודיו עדיף ויח"צ לאומי
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
לאחר הסערה: רונן אגסי הסיר מועמדותו לתפקיד מנכ"ל כלל
ראש חטיבת שוקי הון בבנק לאומי הודיע ליו"ר הדירקטוריון על החלטתו | במקביל, כלל ביטוח דיווחה לבורסה על חלופת המכתבים עם אקירוב – של המנכ"ל יורם נוה ושל הממונה על שוק ההון משה ברקת
רונן אגסי הודיע היום (ד') ליו"ר כלל ביטוח, דני נוה, כי הוא מסיר את מועמדותו לתפקיד המנכ"ל. זאת בעקבות הסערה שמתחוללת סביב הניסיון של יו"ר החברה להחליף את המנכ"ל המכהן, יורם נוה. אגסי אישר את הפרטים לעדיף.
 
יורם נוה במכתב חריף: אקירוב ולפידות לוחצים על ההנהלה לאישור עסקאות שיש להם עניין בהן
10/5/2020
מנכ"ל כלל שלח מכתב לדירקטוריון החברה בה הוא מאשים כי החלטת היו"ר דני נוה להדיחו "מונעת מאינטרס אישי להציל את עורו וכנראה נדונה במחשכים עם בעלי מניות מיעוט"
במקביל, חברת הביטוח דיווחה הבוקר לבורסה על שני מכתבים הנוגעים לבעל המניות אלפרד אקירוב, בעקבות ההאשמות שהפנה כלפיו המנכ"ל נוה. אתמול התקבל במשרדי החברה העתק מכתבו של הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לאקירוב, בו הוא מבהיר כי היתר האחזקה שניתן לאקירוב להחזקת עד 10% ממניות החברה, מיום 5 באפריל 2020, אינו מאפשר לו או למי מטעמו, לפעול, לבד או ביחד עם אחרים, באופן שיביא להכוונת פעילות החברה, בין היתר באמצעות מעורבות בתהליכי קבלת החלטות לגבי מינוי דירקטורים ונושאי משרה בה. המכתב דומה מאוד למכתב שנשלח יום לפני כן גם למורי ארקין, המחזיק ב-6.8% ממניות כלל ביטוח.

כמו כן, החברה הודיעה כי קבלה מכתב מאת אלרוב נדל"ן ומלונאות, בו דוחה אלרוב את טענות המנכ"ל מכל וכל ביחס לקיום שיח כלשהו על ידי אלרוב או יו"ר הדירקטוריון של אלרוב באשר למינויו או הדחתו של יורם נוה , וסבורה שיש בפרסומן משום לשון הרע כלפי אלרוב ויו"ר הדירקטוריון של אלרוב. 

בכלל ביטוח ציינו כי להסרת ספק, מכתב מנכ"ל החברה נכתב מטעמו ולא בשם החברה, וכי דיווח מכתב המנכ"ל בוצע בהתאם לדרישת רשות ניירות ערך. כך גם באשר לדיווח מכתב יושב ראש הדירקטוריון, דני נוה, שנעשה בהתאם לדרישת רשות ניירות ערך.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית