שם משתמש
סיסמא
קרן שמיר / צילום: גדעון נשר
 
לוח אירועים
שקל מקימה בית סוכן חדש: "הסוכנים ייהנו מכל היתרונות של הקבוצה"
מנכ"לית שקל קרן שמיר מסבירה לעדיף כי הקבוצה תעמיד לרשות הסוכנים את בית התוכנה שלה, את המחלקה המקצועית וגם את הדאטה של הסוכנות | שמיר: הסוכנים יתנו ללקוחותיהם מענה מא' עד ת'
קבוצת שקל, בראשות המנכ"לית קרן שמיר, החליטה לעבות את פעילות בית הסוכן שלה ומקימה בית סוכן חדש, כך נודע לעדיף. שקל הינה אחד ממנהלי ההסדרים המובילים בארץ. בתגובה לפניית עדיף מסרו בקבוצה כי שקל החליטה להעמיד לרשות הסוכנים שיצטרפו אליה את כל מעטפת השירותים השיווקיים, הטכנולוגיים, המקצועיים והתפעוליים הקיימים בקבוצה ולא פחות חשוב כמות אדירה של דאטה רלוונטית.

"אם סוכן נדרש לטפל בלקוח מא' עד ת', הוא לא ירצה להשאיר אף תחום ללא מענה – פנסיוני, בריאות, אלמנטרי או פיננסי, ואנו החלטנו לעמיד את היכולות שצברנו במשך 40 שנות פעילות לכל סוכן שרוצה להיות חלק מהקבוצה", מסבירה שמיר.

לדברי המנכ"לית, השוק זקוק ליכולות של שקל. "ציבור סוכני הביטוח הצעירים ידע לעשות שימוש נרחב בפלטפורמה ששקל מעמידה לטובתם. אנו מציעים להם ליהנות מהכלים הטכנולוגיים מבית התוכנה שלנו 'ניבה', מהמחלקה המקצועית של שקל, מהידע המכירתי וההדרכתי ומכל התהליכים המיכוניים שפיתחנו. בנוסף, ולא פחות חשוב, הם ייהנו מהדאטה שנאסף בסוכנות ויוכלו להתבסס עליו בפעילות היום-יומית שלהם", אומרת שמיר.

בית הסוכן החדש יצטרף לבית הסוכן 'אשכול פור יו' אותו רכשה שקל בשנה שעברה. עם הרכישה של 'אשכול פור יו' הסבירו בשקל כי המהלך הוא ביטוי לאסטרטגיה של התרחבות וכניסה לתחומים נוספים בעולם ההפצה והביטוח הכללי. "הרכישה משלימה את מגוון השירותים ההוליסטיים הניתנים ללקוחות הקבוצה ומאפשרים לשקל לתת מענה מקיף לכל הצרכים הביטוחיים של לקוחותיה תחת קורת גג אחת".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית