שם משתמש
סיסמא
שלומי צייג ואורית קרמר אלונה ירדן ודוברות מנורה מבטחים
חברות קשורות
מנורה מבטחים ביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
"דווקא בימים אלו אנו מציעים את כל השינויים הרחבים והחשובים ללא שינוי בפרמיה"
המשנה למנכ"ל ומנהלת תחום בריאות במנורה מבטחים, אורית קרמר, ומנהל תחום עסקים ומוצרים בחברה, שלומי צייג, מפרטים מה עומד מאחורי הרחבת הכיסויים למוצר המחלות הקשות, ומסבירים מדוע משבר הקורונה מחדד את הצורך בביטוח בריאות פרטי
קבוצת מנורה מבטחים הודיעה השבוע כי היא מרחיבה את תכנית הביטוח המקיפה בשוק עבור מחלות קשות - 'קרן אור TOP', והחל מיום ראשון התכנית מעניקה כיסוי ל-62 מחלות וכיסויים עבור אירועים רפואיים מורכבים. זאת ללא כל שינוי בגובה הפרמיה.

בריאיון לעדיף מסבירים אורית קרמר, משנה למנכ"ל מנהלת תחום בריאות במנורה מבטחים, ושלומי צייג, מנהל תחום עסקים ומוצרים בחברה, על ההרחבות החדשות שהפכו את המוצר של מנורה למקיף ביותר בתחום המחלות הקשות.

אילו מחלות נוספו לכיסוי שמעניקה מנורה במסגרת קרן אור TOP וכיצד נקבע אילו מחלות להוסיף לכיסוי?
צייג: "קבוצת מנורה מבטחים הרחיבה את מספר המחלות המעניקות פיצוי כספי בשיעור 100% לכדי 40 מחלות חדשות ואירועים רפואיים מורכבים. המחלות שנוספו הינן הכרחיות לכל הדעות, ולכן חשוב להכליל אותן ברשימות המחלות הקשות בפוליסה".

כיצד נקבע אילו מחלות יכוסו לגמרי ואילו יכוסו בפיצוי מוקטן?
צייג: "בבואנו לכתוב מוצר ביטוחי, הדבר החשוב שאנו בודקים הוא הצורך של המבוטחים במוצר, ולכן אנו עוקבים באופן תמידי אחר תביעות שנדחו בשל העדר כיסוי.

"בנוסף, זו הסיבה שקבוצת מנורה מבטחים הינה החברה הראשונה שהעניקה פיצוי גם לסרטנים מקומיים (carcinoma in situ), ודוגמה מובהקת לכך ניתן לראות גם עכשיו בהשקת המוצר המדובר, בו הרחבנו את הרשימה לכדי 19 סוגי סרטן שונים שעד כה נדחו במסגרת התביעות".

במסגרת הרחבת המוצר, הוחלט להעניק פיצוי של עד 30 אלף שקלים במקרה של מות המבוטח במהלך ה-10 ימים ממועד גילוי המחלה.

צייג מסביר כי גילוי מחלה קשה אצל המבוטח הינו אירוע כלכלי, הגורר בעקבותיו צורך בסיוע כלכלי מידי. "אנו מאמינים כי משפחתו של מבוטח ששילם כל חייו לביטוח ונפטר במסגרת תקופת השרידות שקיימת בפוליסה (10 ימים), תהיה משפחתו זכאית לסכום בסך 30,000 שקלים שיסייע לה להתמודד עם ההוצאות הכלכליות הנובעות ממותו של המבוטח", מציין מנהל תחום עסקים ומוצרים במנורה מבטחים.

"חשוב לציין שעד היום הפיצוי ניתן רק לאחר תקופת שרידות ארוכות יותר, ואנחנו היחידים שקיצרנו את תקופת השרידות ל-10 ימים וכעת אף מעניקים פיצוי בימים הראשונים. מנורה מבטחים רואה חשיבות רבה בסיוע למבוטחים ובעיקר במקרים קשים, ומכאן נולדה הרחבת הכיסוי המאפשרת לתת פיצוי רחב ככל הניתן ולא להשיב את פני המבוטח ריקם בשעתו הקשה", הוא מוסיף.

מה עושים מבוטחים קיימים שכבר מחזיקים בפוליסת מחלות קשות שלכם או מבוטחים שרוצים להצטרף לחברה וכבר יש בידם פוליסה דומה?
צייג: "הכיסוי במוצר החדש רחב יותר ביחס למוצרים הישנים, וחשוב להבהיר כי מבוטחים שרכשו פוליסות החל מפברואר 2016 ואילך יועברו אוטומטית למוצר החדש כבר בחודש הבא (יוני 2020), ללא חיתום. לגבי מבוטחים המחזיקים בפוליסות ישנות יותר, אנו נאפשר מעבר לפוליסה החדשה עם חיתום מקוצר ביותר לכיסויים החדשים בלבד. דווקא בימים אלו אנו מציעים את כל השינויים הרחבים והחשובים בפוליסת המחלות החדשות, ומניפים את דגל החדשנות והמובילות ללא כל שינוי בפרמיה הקיימת היום".
 
מנורה מבטחים הרחיבה את 'קרן אור TOP' ל-62 מחלות וכיסויים ללא שינוי בפרמיה
11/5/2020
בין היתר יתווספו לפוליסה 5 מחלות בפיצוי מלא ופיצוי במקרה של מות המבוטח ב-10 הימים ממועד גילוי המחלה | אורית קרמר: ההרחבה – מענה לצורך המובהק של רכישת כיסוי ביטוח רפואי
"גם כשהשמיים סגורים ניתן להטיס מבוטחים במטוסים פרטיים לניתוחים או השתלות בחו"ל"

כמובן שבשיחה עם ראשי אגפי בריאות אי אפשר בימים אלו להתעלם ממשבר הקורונה ומהשפעתו על עולם הביטוח. אנחנו עדיין במהלכו של משבר הקורונה, ולמרות שההקלות שניתנו לאזרחים מלמדים כי אפשר כבר לראות את האור בקצה המנהרה, מעניין לשמוע מהם מה המסקנות של אגף הבריאות שהם מנהלים מהמשבר הנוכחי.

"המשבר מלמד אותנו כמה חשוב להחזיק בפוליסות בריאות פרטיות, בימים אלו בהם כולנו נמנעים מלגשת לבתי חולים ציבוריים, גם בשל הפחד מהדבקות וגם כדי לא להעמיס על הצוותים הרפואיים", אומרת אורית קרמר. "יש תחושת רוגע בעובדה שיש ביטוח פרטי שנותן אפשרות לעשות בדיקות הדמיה, התייעצויות עם רופאים מומחים, התייעצויות באונליין עם מומחים, ניתוחים פרטיים ועוד", היא מוסיפה.

קרמר מציינת כי "במנורה מבטחים היינו זמינים כתמיד גם בימים אלו. "נהגנו ברגישות, ביעילות ובזריזות כדי להיענות לכל פנייה או תביעה ולהתגמש כשצריך, על מנת שלא להוסיף דאגות לאלה שכבר מאפיינות את התקופה הזו".

מבוטחים רבים מחזיקים בפוליסת השתלות או ניתוחים בחו"ל. מה עושים כאשר השמים סגורים כמעט לחלוטין?

"גם כשהשמיים סגורים ניתן להטיס מבוטחים במטוסים פרטיים, העלות אמנם גבוהה מאוד אך כשמדובר בהצלת חיים, אלמנט העלות לא נלקח בחשבון. כל זאת כמובן בתנאי שבית החולים בחו"ל מוכן לקבל את החולים".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית