שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
הבעת אמון: ערן אופיר מונה למשנה למנכ"ל הכשרה חברה לביטוח
משמש בתפקידו כראש החטיבה לביטוח כללי בחברה | שמעון מירון: אני גאה לקדם לתפקיד עובד שצמח מתוך החברה וביצע שורה של תפקידים
עו"ד ערן אופיר, ראש החטיבה לביטוח כללי בהכשרה חברה לביטוח מונה למשנה למנכ"ל.

מהכשרה נמסר כי אופיר הוביל בחודש האחרון את שינוי המבנה הארגוני החדש בחברה שמיישם, הלכה למעשה, את אסטרטגיית הרווחיות ושיפור השירות בחברה תחת שמעון מירון מנכ"ל החברה. 

אופיר (49), נשוי ואב ל-3, עו"ד במקצועו החל את דרכו המקצועית בהכשרה לפני 20 שנים. הוא התחיל כעו"ד במחלקת תביעות, קודם למנהל מחלקת תביעות בשנת 2007 ומונה לסמנכ"ל בחברה ב-2012. ב-2016 מונה, בנוסף לתפקידו כראש אגף תביעות, גם לראש אגף אלמנטרי. "בכך הייתה הכשרה לחברה הראשונה אשר הובילה מהלך חדשני בענף הביטוח על ידי ניהול בין שני תחומים יחד, כחלק מיישום אסטרטגיית הרווחיות ושירות טוב יותר", נמסר.

עוד מציינים בהכשרה כי תחת אופיר צמח תחום הביטוח העסקי והקבלנים בחברה וכיום הוא בצמיחה מתמדת, כל זאת במקביל לפעילות אינטנסיבית של טיוב תיק וחיתום מוקפד

"תחום נוסף בהכשרה הוא תחום הרכב אשר צמח בלמעלה מ-20% בין היתר, הודות לפיתוח מוצרים חדשים כמו מותג הביטוח הדיגיטלי go שחולל מהפכה של ממש בענף הביטוח והיה הראשון שהציג מהפכה דיגיטלית מלאה".

שמעון מירון: "אני מברך על המהלך, במסגרת פעילותו מביא עמו אופיר ניסיון ניהולי רב. קידומו משקף בעיני את הערכתי הרבה אליו על תרומתו לחברה ועל המהלכים אותם הוא הוביל במשך השנים. כחלק מהאסטרטגיה שלנו לקידום עובדים מתוך החברה, אני גאה לקדם לתפקיד משנה למנכ"ל עובד שצמח מתוך החברה וביצע שורה של תפקידים והתפתח לאורך השנים בתוך החברה. אופיר מוכיח יכולות יוצאות מן הכלל ואני סמוך ובטוח כי הידע והניסיון שצבר לאורך השנים יתרום לקידום החברה. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו המאתגר".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית