שם משתמש
סיסמא
איציק טאוויל, מנהל אגף הנדל"ן והאשראי בקבוצת הראל | צילום: מיה כרמי-דרור
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הראל ביטוח ופיננסים
 
לוח אירועים
הראל משקיעה 100 מיליון שקלים בבעלות על בית עורק ברמת גן
הקבוצה תהפוך לשותפה של אורום, הפמילי אופיס של משפחת קאהן | איציק טאוויל: הרכישה נובעת מהשאיפה להגברת הנוכחות באפיקי השקעה בעלי תשואה יציבה יחסית, ריאלית ושלא קשורה ישירות למדדי שוקי ההון
קבוצת הראל ביטוח ופיננסים רוכשת זכויות במשרדים בבית עורק בעלות של כ-100 מיליון שקלים. מדובר על שטח כולל של 16,000 מטרים רבועים באחד מבתי המשרדים היוקרתיים ברמת גן. בעסקה הנוכחית רוכשת הראל חלק מהחזקותיה של קבוצת אורום, הפמילי אופיס של משפחת קאהן, והופכת לשותפה שלה בנכס.

בית עורק שבשדרות אבא הלל הוא אחד מבניני המשרדים המפוארים בישראל ומאכלס משרדים של חברות מובילות. הבניין ששטחו הכולל הוא 16,000 מ"ר נמצא בטבורו של מתחם הבורסה, שהוא מרכז עסקים המערבי של העיר רמת גן, האזור מרכז מספר רב של מגדלי משרדים ובהם בורסת היהלומים הישראלית וסביבה מתחם עסקים נוספים במגוון תחומים. האזור עובר מהלך התחדשות בהובלת עיריית רמת גן. הגישה לנכס טובה בשל הקרבה לנתיבי איילון ולתחנת רכבת ישראל. בסמוך למתחם נבנית בימים אלו תחנת הרכבת הקלה, בה יעבור הקו האדום.

הנכס מושכר כיום בתפוסה של 98% לשלושה שוכרים לטווח ארוך, ובעיקר לשוכר עוגן אחד- משרד מיתר, עורכי דין שנמצאים בנכס משנות ה- 2000 המוקדמות. 

אורום היא הפמילי אופיס של משפחת קאהן ועוסקת בהשקעות ריאליות וסחירות בתחום הנדל"ן, תשתיות, תעשיה ועוד. קבוצת הראל, מובילה את השוק המוסדי בהיקף השקעותיה הישירות בנכסי נדל"ן, בארץ ובחו"ל. מבחינת הראל, מטרת הרכישה הלא ממונפת היא להוסיף לתיק הנדלן המגוון והרחב של עמיתי הראל, נכס מניב המתאפיין בתשואה שוטפת ראויה ויציבה במיקום אטרקטיבי ומבוקש. להראל ואורום שיתופי פעולה נוספים בעסקאות שנעשו לאחרונה.

איציק טאוויל, מנהל אגף הנדל"ן והאשראי בקבוצת הראל ביטוח ופיננסים ציין כי: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה המתמשך עם אורום בהשקעות הלא סחירות, תחילה באשראי וכעת בנדל"ן, המצביע על יכולות וסינרגיה במערכים הלא סחירים. רכישה זו הינה חלק משרשרת עסקאות שמבצע מערך הנדל"ן של הראל לאורך השנים האחרונות. עבור הראל מדובר באפיק השקעות גדל, לצד שותפים מובילים, הנובע מהשאיפה להגביר את הנוכחות באפיקי השקעה בעלי תשואה יציבה יחסית, ריאלית ושאינה קשורה ישירות ומיידית למדדי שוקי ההון. ההשקעה בנדל"ן ישיר תורמת לפיזור ההשקעות. השקעה זאת של הראל, מצטרפת לתיק נכסי נדל"ן איכותי ומגוון שמטרתו להעניק לחסכון הארוך טווח עוגן תשואתי ויציב".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית