שם משתמש
סיסמא
אייל אפרת | צילום: מיה כרמי-דרור
חברות קשורות
הראל ביטוח ופיננסים
 
לוח אירועים
הראל העבירה את היישומים הדיגיטליים שלה ל-AWS Outposts
אייל אפרת, מנכ"ל הראל המשמר מחשבים: ההעברה העניקה לנו את היכולת להציע חדשנות במהירות רבה יותר ובעלות נמוכה יותר, ומתן שירותים ויישומים חדשים ללקוחות ולסוכנים שלנו
חברת הראל העבירה את היישומים הדיגיטליים שלה ל-AWS, זאת לאחר ש-Amazon Web Services (AWS) הכריזה על זמינותו של AWS Outposts בישראל.
 
נמסר כי Outposts הוא שירות המציע ארונות מחשוב ואחסון (Racks) מנוהלים, שתוכננו על ידי AWS ושניתנים להתאמה. AWS Outposts מאפשר ללקוחות להריץ שירותי מחשוב, אחסון, בסיסי נתונים ושירותי AWS נוספים בתוך מערך המחשוב הארגוני של הלקוח, כשירות מנוהל, המתחבר בצורה שקופה למגוון השירותים הרחב של AWS בענן.

כמו כן, Outposts מביא את שירותי הענן של AWS, תשתיות ושיטות תפעול למרכזי המחשוב (On-premises Datacenters) ולמרכזי המחשוב המשותפים (Co-locations). עם AWS Outposts, לקוחות יכולים להשתמש באותם ממשקי API, כלים וחומרה של AWS במרכזי המחשוב שלהם, בדומה לשימוש שלהם בענן של AWS, ולקבל מערך מחשוב היברידי אחיד.

עוד נמסר כי לקוחות בישראל, שלהם מערכות שמחייבות גישה בזמן תגובה נמוך למערכות פנים-ארגוניות שונות, עיבוד נתונים מקומי או אחסון נתונים מקומי, יכולים ליהנות מהשימוש ב-AWS Outposts בישראל. אפליקציות הכוללות יישומים הנדרשים להגיב במהירות הקרובה לזמן אמת, לתקשר עם מערכות מקומיות אחרות או לשלוט בציוד מקומי באתר – כגון ציוד רצפת ייצור, מערכות ניהול רפואיות ומערכות עבור נקודות מכירה קמעונאיות. לקוחות יכולים גם להשתמש ב-AWS Outposts לצורך אחסון ועיבוד של נתוני לקוחות באופן מאובטח בישראל. "יכולת זו חשובה עבור ארגונים בענפים הכפופים לרגולציה הכוללת דרישות לאחסון נתונים מקומי".

אייל אפרת, מנכ"ל הראל המשמר מחשבים, שהיא הזרוע הטכנולוגית של הראל ביטוח ופיננסים, שהיא הגדולה בישראל בתחומה אמר: "העברת היישומים הדיגיטליים שלנו ל-AWS העניקה לנו את היכולת להציע חדשנות במהירות רבה יותר ובעלות נמוכה יותר, ומתן שירותים ויישומים חדשים ללקוחות ולסוכנים שלנו. אנו מצפים להמשיך ולאמץ שירותים של AWS ולהמשיך לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

"חדשנות הנה חלק מה-DNA של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים ומסייעת לנו לשמור על העמדה המובילה שלנו כחברת הביטוח הגדולה בישראל. הודות לשימוש ב-AWS הצלחנו לפרוס שירותים דיגיטליים חדשים במהירות רבה יותר מכפי שהיה אפשרי בעבר. אנו בוחנים שימוש בשירותי AWS Outposts הזמינים כעת בישראל, אשר יאפשרו לנו להרחיב את הפתרונות החדשניים של AWS למערכות הדורשות זמן תגובה נמוך בגישה לתשתיות הליבה במערך המחשוב הארגוני שלנו".

הראל יפהר, מנהל AWS ישראל, אמר: "אנו נרגשים להביא את AWS Outposts לישראל, אנו ממשיכים להרחיב את שירותי הענן המתקדמים והמאובטחים עבור לקוחותינו, על מנת לתת מענה לצרכים העסקיים שלהם. לקוחות בישראל אימצו את שירותי הענן בקצב מואץ, תוך שהם מפיקים תועלת משיפור הזמינות, הגמישות, האמינות והאבטחה שהם מקבלים מ-AWS. באמצעות AWS Outposts, אנו מספקים גישה אחידה ללקוחות הנדרשים להפעיל מערכות במרכזי מחשוב מקומיים (on-premises) בשל דרישות לגישה בזמן תגובה נמוך או לעיבוד נתונים מקומי, תוך שהם עדיין יכולים ליהנות מהמגוון הרחב של שירותי AWS".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית