שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
לוידס תציע ביטוח למשלוח חיסוני קורונה
הביטוח למשלוחי החיסונים העתידיים פותח יחד עם חברת פרסיל | הסינדיקט ייקרא 1796, על שם השנה בה ביצע אדוארד ג'נר את הניסויים הראשונים במה שיהפוך לחיסון נגד אבעבועות שחורות
הצעידה קדימה לקראת חיסון לקורונה מגיעה לעולם הביטוח. לוידס מלונדון תתחיל להציע כיסוי ביטוחי למשלוחי חיסונים פוטנציאליים נגד נגיף הקורונה, במהלך שנועד להעביר אותם בבטחה למדינות מתפתחות. משלוחי החיסונים יכולים להיות סבוכים או יקרים לביטוח, כאשר החתמים נזהרים מהסיכון שיכול המשלוח לגרום לחיסון בדרך ליעד הסופי, למשל אם הטמפרטורה בעת המשלוח תהיה גבוהה או נמוכה מדי.
 
על פי הפיינשל טיימס, שלב הקפאת החיסונים מהווה סיכון גדול במיוחד לשלמות החיסונים. מחקר אקדמי מצא כי 37% מהחיסונים במדינות עם הכנסה נמוכה נחשפו לטמפרטורות נמוכות מהטווח המומלץ. "משלוח חיסונים מחויב בשלמות או ש[החיסון]לא הולך לעבוד," אמר בן האברד, מנכ"ל פרסיל (Parsyl), המתמחה לביטוח מטען.

פרסיל שיתפה פעולה עם לוידס בהשקת ביטוח לכיסוי עלויות המשלוח. פרסיל משתמשת בניתוח נתונים על מנת להבטיח ששרשראות האספקה יהיו מקצועיות יותר, כך שפחות חיסונים ייהרסו בדרך.

האברד הוסיף כי "ביטוח לא נוגע רק להעברת הסיכונים, אלא גם לניהול מקצועי של הסיכונים. מה שאנחנו צריכים זה דאטה שיכוון אותנו למקומות שבהן יש היכן להשתפר".

על פי נתוני פרסיל, קיצור הזמן שבו החיסונים נמצאים במה שמכונה 'השרשרת הקרה' - שרשרת האספקה בטמפרטורה נמוכה – עד ל-12 שבועות, יכול לחתוך בחצי את מספר החיסונים שנהרסים במהלך המשלוח. 

פרסיל יצרה שיתוף פעולה חדש של לוידס - כלומר סינדיקט - במטרה להעניק כיסוי לחיסונים פוטנציאליים וכן דרכי טיפול אחרות למשתמשים בשרשרת קרה. בפעילות הסינדיקט ניתן לכלול גם טיפולים לנגיף הקורונה. הסינדיקט גם ייעץ ללקוחות כיצד לשפר את שרשראות האספקה שלהם, למשל על ידי ניטור מחסנים ומלאי והערכת סיכונים.

הסינדיקט החדש יגובה בהון של 25 מיליון דולר והוא פותח על ידי פרסיל בשיתוף עם המבטחים אסקוט ואקסה XL, יחד עם המתווך מקגיל ושות'. הוא זכה לתמיכה גם של גאבי, ארגון בינלאומי המשפר את הגישה לחיסונים במדינות בעלות הכנסה נמוכה.

הסינדיקט ייקרא סינדיקט 1796, על שם השנה בה ביצע אדוארד ג'נר את הניסויים הראשונים במה שיהפוך לחיסון נגד אבעבועות שחורות. זהו אחד הסינדיקטים הראשונים שהשתמשו בתהליך האישור החדש של לוידס למסלול מהיר המכונה "סינדיקט בתיבה", אחת משורה של רפורמות שהונהגה על ידי המנכ"ל ג'ון ניל כדי להפוך את השוק לחדשני יותר.

ניל אמר: "קיימת הסכמה רחבה שהחיים יכולים לחזור לנורמליות רק לאחר פיתוח חיסון והפצתו ברחבי העולם. ללוידס יש תפקיד חשוב בביטוח הסיכונים הרבים הקשורים לפתרון הרפואי הגלובלי הזה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית