שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ההפסד של סוויס רי בעקבות הקורונה – 1.1 מיליארד דולר במחצית השנה
ענקית ביטוח המשנה מדווחת כי סך התביעות וההפרשה לעתודות עמד על 2.5 מיליארד דולר בתקופה זו | סמנכ"ל הכספים של סוויס רי: בהתבסס על המידע הנוכחי, ההפרשות יכסו את מרבית ההפסדים
חברות הביטוח בישראל טרם החלו לפרסם את תוצאות הרבעון השני של 2020, אך בעולם מבטחי משנה כבר מפרסמים את הדוחות שלהם. ענקית ביטוח המשנה סוויס רי ספגה במחצית הראשונה של 2020 הפסד של 1.1 מיליארד דולר.
 
לוידס תציע ביטוח למשלוח חיסוני קורונה
26/7/2020
הביטוח למשלוחי החיסונים העתידיים פותח יחד עם חברת פרסיל | הסינדיקט ייקרא 1796, על שם השנה בה ביצע אדוארד ג'נר את הניסויים הראשונים במה שיהפוך לחיסון נגד אבעבועות שחורות
בנוסף, החברה דיווחה כי סך התביעות והעתודות המשמעותיות שהיא נאלצה להפריש בעקבות השפעות הקשורות להתפרצות נגיף הקורונה עומדות על 2.5 מיליארד דולר (לפני מס) במחצית הראשונה של 2020.

על פי הדיווח באתר reinsurancene news, אם מוציאים מהמאזן את התביעות והעתודות הנובעות מהתפרצות המגפה, הרווח הנקי של הקבוצה, על פי דוחותיה, היה מסתכם בכ-0.9 מיליארד דולר.

ברבעון הראשון של 2020 הודיעה סוויס רי על הפסדים שגרמה הקורונה בסך 476 מיליון דולר, בעיקר מביטול אירועים. לטענת החברה, בערך 1.5 מיליארד דולר מההפסדים ברבעון הראשון לשנת 2020 מגיעים מביטוח משנה לרכוש ולגוף וכ-0.5 מיליארד דולר מפתרונות ביטוח לתאגידים.

ביטוחי החיים והבריאות של מבטח המשנה מושפעים בכ-0.5 מיליארד דולר, בעיקר בשל תביעות הנובעות מתמותה גבוהות יותר בארצות הברית ובבריטניה לעומת הרמות החזויות.

"מעמד ההון שלנו נותר מוביל בתעשייה. הביצועים של כל העסקים שלנו עדיין חזקים והם ממשיכים לעמוד ביעדים האסטרטגיים שלהם, כמו השלמת מכירת ReAssure. הצוותים שלנו ערכו ניתוח יסודי ושקול של כל החשיפות הפוטנציאליות הקשורות לנגיף", אמר ג'ון דייסי, סמנכ"ל הכספים הראשי בקבוצת סוויס רי.

"בהתבסס על המידע הנוכחי שלנו והערכות הקשורות אליו, ובשים לב לרמת אי הוודאות הגבוהה בצורה יוצאת דופן הקשורה להפסדים מבוטחים אלה, אנו צופים שהתביעות והעתודות שהפרשנו במחצית הראשונה של 2020 יכסו את רוב ההפסדים הסופיים שלנו שנבעו מהקורונה", הוסיף דייסי.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית