שם משתמש
סיסמא
מימין: יאיר לוינשטיין, מנכ"ל אלטשולר שחם גמל ופנסיה ורמי דרור, מנכ"ל הלמן-אלדובי צילומים: יח"צ
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הלמן אלדובי בית השקעות
אלטשולר שחם בית השקעות
 
לוח אירועים
הלמן-אלדובי הקים ועדה לבחינת הצעות הרכש – של אטלשולר שחם ושל גוף זר
הגוף הפיננסי הזר הגיש הצעה לרכישה של בין 51% ל-100% מהמניות, לפי שווי שנע בין 230 מיליון שקלים ל-304 מיליון, גבוה מהצעת אלטשולר שחם | אין בעצם הקמת הוועדה לאשר כוונת מכירה, אלא זו חובה כחברה ציבורית
דירקטוריון בית ההשקעות הלמן-אלדובי הקים אתמול (ב') ועדה בלתי תלויה, שחבריה הינם הדירקטורים החיצוניים והבלתי תלויים של החברה, לבחון את הצעות הרכישה שהתקבלו בבית השקעות. עוד הוטל על הוועדה לגבש המלצות בקשר להצעות הרכש ובכלל זאת להמליץ אם להתקדם לשלב ניהול משא ומתן על בסיס איזו מבין הצעות הרכישה, לנהל משא ומתן לגבי התמורה שתשולם עבור מניות הציבור ותנאי העסקה.
 
המכשולים הרגולטוריים שעומדים בפני הצעת הרכש
23/7/2020
אלטשולר שחם גמל ופנסיה הגישה הצעה לרכישת הלמן-אלדובי בסך 230 מיליון שקלים | מה הסיכויים שזה יתממש? | הלמן-אלדובי: מדובר בפנייה ראשונית שטרם נידונה או נבחנה על ידי האורגנים הרלוונטיים בחברה
בדיווח לבורסה אישר בית ההשקעות כי מלבד ההצעה של אלטשולר שחם גמל ופנסיה שהוגשה בשבוע שעבר, קיבלו בהלמן-אלדובי הצעה נוספת לרכישת פעילות הגמל והפנסיה של בית ההשקעות המתחרה.

הצעה זו התקבלה מגוף פיננסי זר לרכישת מניות החברה בשיעור שבין 51% ל-100%, לפי שווי חברה שנע בין 230 מיליון שקלים ל-304 מיליון שקלים, ואשר ייקבע על פי נוסחה כמפורט במסמך ההצעה.

הצעה זו גבוהה מהצעת אלטשולר שחם גמל ופנסיה לרכישת מלוא הון המניות המונפק והנפרע של החברה, אשר נוקבת בתמורה לפי שווי חברה של 230 מיליון שקלים, בכפוף להתאמות מסוימות.

בהלמן-אלדובי מגדישים הבוקר כי אין כל ודאות שמי מהצעות הרכישה הללו תתגבשנה לכדי עסקה מחייבת, וכן אין ודאות שאם תתגבש עסקה היא תצא לפועל, שכן ביצועה כרוך, בין השאר, באישור של האורגנים המוסמכים של החברה ובקבלת כלל האישורים הדרושים להשלמת העסקה בהתאם להוראות הדין. 

כמו כן, חשוב לציין כי מכיוון שבית ההשקעות הוא גוף ציבורי הנסחר בבורסה, חובה עליו להקים ועדת לבדיקה הצעות הרכש, ולכן עצם הקמת הוועדה הבלתי תלויה אינה מרמזת על כוונת הלמן-אלדובי למכור את פעילות הגמל והפנסיה.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית