שם משתמש
סיסמא
שלמה מילר | צילום: פאביאן קולדורף
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
 
לוח אירועים
הפניקס מעניקה פטור מהשתתפות עצמית בנזקי מים למבנה לדירות בקומות ביניים
הפטור בכפוף לקיום פוליסת שרברב הסדר ולוויתור על כיסוי לתכשיטים ולשעוני יד | שלמה מילר: החלטנו להוסיף את ההטבה הזו, שכן היא עונה על צורך ממשי של רבים ממבוטחינו המתגוררים בקומות ביניים
הפניקס מעניקה למבוטחים במסגרת תכנית 'HOME פלוס' פטור מהשתתפות עצמית בנזקי מים לדירות בקומות ביניים, בפוליסות שתאריך תחילתן הוא החל מ-2 באוגוסט.
 
הפניקס משיקה תכנית מודולרית חדשה לביטוח דירה
4/8/2019
'HOME פלוס' כוללת הטבות חדשות כמו פטור מהשתתפות עצמית ופטור מדרישות מיגון | שלמה מילר: עוד מהלך של הפניקס להגדלת ההיצע הביטוחי הטוב והנרחב ביותר לסוכנים ולמבוטחים
בהפניקס מציינים כי בתכנית 'HOME פלוס' כבר קיים פטור מתשלום השתתפות עצמית במקרה של נזק העולה על סכום ההשתתפות העצמית (סף פיצוי), אך עד היום הפטור לא חל על נזקי מים. כעת, החל מה-2 באוגוסט, מבוטח המתגורר בקומת ביניים ייהנה מהטבה של פטור מתשלום השתתפות עצמית בנזקי מים למבנה. זאת בכפוף לקיום פוליסת שרברב הסדר ולוויתור על כיסוי לתכשיטים ולשעוני יד.

תכנית 'HOME פלוס' מיועדת לדירות מגורים בבתים משותפים וכן לבתים פרטיים, כשסכום ביטוח המבנה הוא עד 1.5 מיליון שקלים והתכולה עד 750 אלף שקלים. התכנית מציעה למבוטחים שתי חלופות בנושא כיסוי לתכולה: כיסוי מקיף לכל תכולת הדירה כולל תכשיטים ושעונים עד 20% מסכום ביטוח התכולה; וכיסוי מורחב במתכונת כל הסיכונים הכולל תכשיטים ושעונים עד 20% מסכום ביטוח התכולה וכיסוי כל הסיכונים עד 10% מסכום ביטוח התכולה לשאר תכולת הדירה כולל: חפצי אמנות, תמונות, כלי נגינה, ציוד צילום, מחשב אישי נייד ועוד.

מלבד הפטור בהשתתפות עצמית שמתרחב כעת לנזקי מים לדירות בקומות ביניים, מציעה התכנית הקלה גם בדרישות המיגון, יחד עם פטור מדרישות מיגון בדירה שיש בה ממ"ד וסכום ביטוח התכולה שלה הינו עד 350 אלף שקלים. בנוסף, גבולות האחריות כלפי צד ג' בתכנית הביטוח המודולרית הוגדלו ל-2 מיליון שקלים, גם למי שמבטח מבנה בלבד. בנוסף, במסגרת הכיסויים האופציונליים, ניתן להרחיב את הכיסוי לערך קרקע עד פי 4 מסכום ביטוח המבנה בשתי החלופות: כנגד רעידת אדמה בלבד או כנגד כל הסיכונים הרגילים המכוסים בפוליסה.

בתכנית זו ניתן גם לבטח את תכולת הדירה כנגד נזקי מלחמה וטרור.

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי: "החלטנו להוסיף את ההטבה הזו, שכן היא עונה על צורך ממשי של רבים ממבוטחינו המתגוררים בקומות ביניים. מזה שנים נוקטת הפניקס במדיניות חיתום דיפרנציאלית, כשהיא מעניקה לפלחי אוכלוסייה נבחרים תנאי ביטוח אטרקטיביים. מדובר בהטבה ייחודית לתוכנית ביטוח הדירה שלנו, שתאפשר למבוטחים לבחור את הביטוח המתאים ביותר עבורם".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית