שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
סקר: 27% החליפו ביטוח דירה ב-3 השנים האחרונות, לעומת 47% מבעלי ביטוח רכב
בסקר שערכה WeSure נמצא כי 53% לא בדקו חלופות לפני החידוש האחרון של ביטוח הדירה, בביטוח רכב רק 28% לא עשו זאת | 36% אינם יודעים כמה הם משלמים עבור ביטוח דירה | כ-90% יעברו חברה עבור חיסכון בפרמיה
27% בלבד מבעלי ביטוח דירה בישראל החליפו אותו במהלך שלוש השנים האחרונות, כך על פי סקר של מכון איי פאנלס וחברת הביטוח WeSure.
 
weSure השיקה ביטוחי דירה; תחל למכור ביטוח בחו"ל ב-2021
4/8/2020
המנכ"ל צעיר הרים: הציבור כמעט לא מחליף ביטוח דירה ולא בודק חלופות, לעומת שוק הרכב שבו הצרכנים בודקים חלופות כמעוט כל שנה | היו"ר ויינשל: הפיתוחים והחדשנות שלנו לא נופלים ברמה משאר החברות בעולם
הסקר גם הראה כי בניגוד לתחום ביטוח הרכב השוקק, שם אנשים הרבה יותר אקטיביים, בודקים ומשווים בין החלופות השונות ואף עוברים חברות ביטוח בגזרת ביטוחי הדירות המצב שונה לחלוטין ויש סטגנציה מסוימת כאשר הציבור פחות בודק, משווה ועובר בין חברות הביטוח השונות. עוד עולה מהסקר כי כ-90% מהאנשים יהיו מוכנים להחליף חברת ביטוח עבור חיסכון בפרמיה.

לשאלה האם החלפת ביטוח דירה בשלוש השנים האחרונות, 27% מהאוכלוסייה השיבו שכן בעוד ש-73% השיבו שלא החליפו. לעומת זאת, לאותה שאלה בנוגע לביטוח הרכב, 47% ענו כי החליפו חברת ביטוח, בעוד ש-53% לא החליפו את ביטוח הרכב שלהם ונותרו באותה חברה.

בחברה מציינים, כי על אף הכלים הרבים להשוואות בין חברות שונות במגוון רחב מאוד של ענפים שמסייעים לצרכנים למצוא את העסקה המשתלמת ביותר עבורם, לשאלה האם בדקת חלופות לביטוח הדירה שלך לפני החידוש האחרון, רק 47% השיבו שכן, בעוד ש-53% כלל לא טרחו לבדוק לגבי חלופות. גם כאן ניכר הבדל עצום לעומת ביטוחי הרכב. לשאלה האם בדקת חלופות לפני החידוש האחרון של ביטוח הרכב, 67% ענו כי בדקו לגבי ביטוח בחברות אחרות בעוד ש-28% לא עשו זאת ו-5% השיבו כי אין להם רכב. "הסקר מוכיח כי הישראלים, באופן לא ברור כל כך, עסוקים יותר בהשוואות ובדיקות של ביטוחי רכב לעומת ביטוחי דירה", מציינים בחברה.

לשאלה כמה הם משלמים בשנה על ביטוח דירה, 36% ענו כי הם לא יודעים ואילו 64% ידעו להגיד מהי ההוצאה השנתית שלהם על ביטוח דירה. לשאלה האם עבור חיסכון בפרמיה תהיה מוכן לעבור לחברה אחרת, 86% השיבו שכן, בעוד ש-14% טענו כי לא יעברו לחברה אחרת ויישארו בחברה שלהם.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית