שם משתמש
סיסמא
שלומי אמינוב
חברות קשורות
הלמן אלדובי בית השקעות
 
לוח אירועים
בית הסוכן קוואליטי מקים זרוע השקעות אלטרנטיביות בניהולו של שלומי אמינוב
אמינוב מגיע מהלמן-אלדובי אל בית הסוכן שהקים בית ההשקעות | "מודה על ההזדמנות לפתח את פעילות קרנות ההשקעות המתקדמות ולאפשר לסוכנים של קוואליטי לייצר גיוון איכותי יותר בניהול הנכסים הפיננסיים של לקוחותיהם"
בית הסוכן קוואליטי הודיע היום (ד') על הקמת תחום פעילות חדש בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, אותו ינהל שלומי אמינוב, אשר מצטרף לבית הסוכן הצומח מבית הלמן-אלדובי. אמינוב הוא מומחה פנסיוני ומתכנן פיננסי, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ובעל רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר מתמחה בשוק ההון, השקעות פיננסיות, קרנות השקעה ומוצרים אלטרנטיביים. הוא ישמש כמנהל מערך ההשקעות האלטרנטיביות וירכז את העבודה של הסוכנים העצמאיים בתחום ההשקעות אלטרנטיביות. 
 
אמינוב התייחס למינוי שלו ואמר: "לאחר 5 שנים בבית השקעות, בהן פעלתי רבות במספר תפקידים, אני גאה כעת להצטרף לבית הסוכן קוואליטי המצליח והמוביל בתחום, ולתת רוח גבית חזקה ואסטרטגית לפיתוח תחום הפעילות של קרנות ההשקעה האלטרנטיביות בבית הסוכן. קוואליטי מהווה בית אמיתי לסוכנים מהשורה הראשונה בישראל ואני מודה על ההזדמנות שניתנה לי לפתח את פעילות קרנות ההשקעות המתקדמות שבהן אני מאוד מאמין ובכך לאפשר לסוכנים האיכותיים של קוואליטי לייצר גיוון איכותי יותר בניהול הנכסים הפיננסיים של לקוחותיהם, אני בטוח שהצלחות רבות לפנינו".

לירון בריל, מנכ"ל קוואליטי סוכנות לביטוח אמר: קוואליטי גאה ונרגש לצרף לכוחותיו את שלומי אמינוב כמנהל מערך ההשקעות האלטרנטיביות. קוואליטי רואה את החשיבות בפיתוח תחום ההשקעות האלטרנטיביות לטובת כלל הסוכנים שלו וגאה להיות מבתי הסוכן הראשונים אשר ראו את הפוטנציאל הגלום בתחום זה. אנו בטוחים כי יחד עם היכולות של שלומי נעשה חיל בתחום עבור כלל השותפים שלנו לדרך". 

קוואלטי בית הסוכן, בניהולם של לירון בריל, מנכ"ל, ואיתי ברדה, יו"ר, הינו חלק מקבוצת הלמן-אלדובי. בית הסוכן הוקם לפני כשנתיים וחצי עם מודל עסקי ייחודי לסוכני הביטוח ביחס לבתי הסוכן הקיימים בישראל. בשנתיים האחרונות מתוך כ-200 סוכנים ולאחר תהליך סינון ובירור התאמה, צירפה הסוכנות עד היום כ-80 סוכנים. רוב הסוכנים הם סוכנים צעירים בטווח הגילים 30-40 עם ניסיון קודם בגופים המוסדיים, חלקם גם עם ניסיון ניהולי בתחום המקצועי ובתחום השיווק והמכירות.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית