שם משתמש
סיסמא
צילום: שמוליק דודיפור
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הכשרה חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
הפועל תל אביב חתמה על הסכם חסות חדש עם הכשרה חברה לביטוח
מנכ"ל הכשרה, שמעון מירון: "ערכי הספורט עומדים בהלימה עם עולם הערכים של הכשרה חברה לביטוח הדוגלת במצוינות, הובלה וחדשנות"
הכשרה חברה לביטוח, בניהולו של שמעון מירון, חתמה על הארכת הסכם החסות עם מועדון הכדורגל הפועל תל אביב גם לעונה הקרובה עם אופציה לשלוש שנים נוספות. הקבוצה תקרא החל מהיום "הפועל הכשרה ביטוח תל אביב".

כזכור החליפה הכשרה חברה לביטוח את ארקיע כנותנת החסות של הפועל תל אביב במהלך חודש יוני האחרון, למשחקי הפלייאוף שהתחדשו עם היציאה מסגר הקורונה. כעת, לקראת תחילת עונת המשחקים החדשה, החליטה הכשרה חברה לביטוח, להמשיך את ההסכם עם אופציה ל-3 שנים נוספות.

נציג הבעלים של הפועל תל אביב, בועז תושב, שהחל את הקשר עם הכשרה לפני מספר חודשים, מסר: ״אנו גאים כי הכשרה חברה לביטוח תשמש כנותנת החסות הראשית של קבוצת הפועל תל אביב החל מהעונה הנוכחית ומהיום יקרא שמו של המועדון הפועל הכשרה ביטוח תל אביב".

עוד הוסיף תושב: "אנו שמחים לאחד כוחות עם אחת מחברות הביטוח המתקדמות, החדשניות והמובילות בארץ, מהלך שהתחלנו בו כבר בחודש יוני. כולנו תקווה ששיתוף הפעולה יימשך תקופה ארוכה. כמועדון בכיר בכדורגל הישראלי, אני חושב שהשילוב עם מותג מוביל בענף הביטוח הוא טבעי לחלוטין. ברוכה הבאה 'הכשרה חברה לביטוח' למשפחה האדומה״.

מנכ"ל הכשרה, שמעון מירון, מסר: "אנו שמחים לתת חסות לקבוצת הפועל תל אביב, ובכך לעודד את הספורט הישראלי. ערכי הספורט עומדים בהלימה עם עולם הערכים של הכשרה חברה לביטוח הדוגלת במצוינות, הובלה וחדשנות אנו מאמינים בבעלי הקבוצה, בהנהלתה ובשחקנים. ומאחלים הצלחה רבה לקבוצה"

בעלי קבוצת אלעזרא המחזיקה בין היתר בהכשרה חברה לביטוח הכשרה, אלי אלעזרא, אמר: "הכשרה חברה לביטוח תורמת רבות לקידום הספורט והקהילה בישראל, אנחנו שחקנים לטווח ארוך - ורואים את הסכם החסות עם הפועל תל אביב כמהלך טבעי שיניב שיתוף פעולה פורה לעוד שנים רבות. אנו מאחלים הצלחה רבה לקבוצה באתגרים שניצבים בפניה העונה".


צילום:שמוליק דודיפור
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית