שם משתמש
סיסמא
מימין: דן דוברי, אילן בן ישי, עידן כץ ואוהד וייגמן
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
גלובלנט ונטו תכנון פיננסי נערכות להנפקת אג"ח בבורסה של לונדון
באמצעות האג"ח מתכוונות החברות לרכוש נכסים מניבים בתחום הדיור הסוציאלי באנגליה | את גלובלנט מנהלים דן דוברי ואוהד וייגמן, נטו תכנון פיננסי מנוהלת על ידי אילן בן ישי ועידן כץ
קבוצת גלובלנט בניהולם של דן דוברי ואוהד וייגמן וחברת נטו תכנון פיננסי, בניהולם של אילן בן ישי ועידן כץ נערכות להנפקת אג"ח בבורסת לונדון.
 
גלובלנט הוקמה בשנת 2014 על ידי דוברי במטרה לשרת אנשי מקצוע ולקוחות בחשיפה לפתרונות השקעה בינלאומיים ולקדם מתודת עבודה אקדמאית בטיפול המשפחה. עם השנים הפכה גלובלנט באמצעות חברת הבת כל העונות לבית השקעות שמייצר פתרונות פיננסיים באמצעות קרנות נאמנות זרים. כיום הקבוצה מטפלת בקרוב ל-200 אנשי מקצוע וחצתה לאחרונה את המיליארד שקלים תחת ניהולה. 

נטו תכנון פיננסי הנה מהגדולות במשק הישראלי במגזר הפרטי והעסקי בתחומי הביטוח, הפיננסים וההשקעות האלטרנטיביות. מאז הקמתה ועד היום, פועלת הקבוצה על בסיס ערכים של חדשנות, מקצועיות ותפיסה מערכתית כוללת, של שוקי ההון והביטוח על כל מרכיביהם. החברה מנהלת נכסים בהיקף של יותר מ-10 מיליארד שקלים. "החל מ-2018 נבחרה נטו להיות אחת מחברות dun’s100. הארגון העולמי סימן אותה כאחת החברות המצליחות במשק הישראלי. מאז 1993 נטו תכנון פיננסי פועלת מתוך תפיסה חדשנית שמטרתה להוות בית אחד ללקוח בכל ההיבטים הפיננסיים והביטוחים הקשורים לחייו ולמשפחתו", נמסר בהודעה של שתי החברות.

הקבוצה מקימה בימים אילו חברה בורסאית שבסיסה בקפריסין. היא תגייס כספים מהציבור באנגליה באמצעות אג"ח אתו תרכוש נכסים מניבים בתחום הדיור הסוציאלי באנגליה. "פעולה זאת אמורה להניב רווחים נאים למשקיעים בקרנות של הקבוצה שכבר נהנו מתשואות משמעותית גם בתקופת הקורונה". 

הקבוצה מכינה בימים אלו יחד עם משרד עו"ד טלי אלדר (לשעבר נציבת מס הכנסה) תכנית אופציות לעובדים ולסוכנים שעובדים איתה. 

דוברי: "זו זכות גדולה בשבילי להיות חלק ביוזמה שפועלת למען אזרחי מדינת ישראל ומאפשרת להם לחיות חיים של ביטחון וכבוד. אני עובד עם מאות אנשי מקצוע ראויים, מקצועיים ונאמנים לעתיד של לקוחותיהם. הם קמים יום יום בתחושת שליחות לטובת עתידם של הלקוחות שלהם. אני שמח להיות לעזר לעזור להם בעיצוב של העסק שלהם וביצירת פתרונות פיננסיים ברי קיימא שיאפשרו לאזרחים לחיות את החיים שהם חולמים עליהם. בקרוב, בכוונתי לעבור לנהל את המשרד שלנו בלונדון ולקדם את ההנפקה ולבנות מערכת הפצה בינלאומית". 

בן ישי: "נטו תכנון פיננסי שמה תמיד את הטיפול במשפחה כיעד עיקרי ומאות אנשי מקצוע שפועלים באמצעותנו זקוקים לפתרונות ייחודיים ואחראים לטובת אלו שהם משרתים. נוצרה לנו הזדמנות להשתלב בהשקעות בינלאומיות ביחד עם דן וצוותו ואנו שמחים על ההזדמנות שנוצרה לעשות פיזור גדול יותר ללקוחות ולהקטין להם חשיפה לסיכון ולהגדיל את הסבירות להשיג יעדי חיים". 

כץ: "מתחילת הקריירה שלי בנטו חלמתי לבנות קבוצה שלא תהיה מוגבלת לשוק בישראל ויחד עם דן והצוות המדהים של גלובלנט אנו מגשימים חלום. בכל תהליך הלמידה שלי ורכישת רישיונות והסמכות, חשתי שכל הפוקוס הוא על הפעילות במדינת ישראל אך הלקוחות שלנו הם מזמן בינלאומיים. מיליוני עולים, אזרחים שירשו רכוש בחו"ל, השקיעו בחו"ל או עשו עסקים בחו"ל משתוקקים לפתרונות ולייעוץ הוליסטי הולם". 

וייגמן: "אנו בגלובלנט מחויבים ללקוחות שלנו. המטרה של החברה היא להעניק ללקוחות השקעות ברי קיימא שנבחנו משפטית וכלכלית, שבאמצעותן יוכלו לחיות חיים של ביטחון וכבוד. בכל העונות דיור מוגן אנו רוכשים נדל"ן שמושכר לממשלת אנגליה באמצעות Building Societies, ובאמצעות ההנפקה נפעל לייצר רווח הון משמעותי למשקיעים שלנו. יש לנו פתרונות נוספים כגון ליסינג עסקי בארץ וקרנות - כולן עם תשקיף ורשומות למסחר בלוקסמבורג ובשווייץ". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית