שם משתמש
סיסמא
דפנה קאופמן ודניאל ישראלי
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
אגודת האקטוארים בישראל
 
לוח אירועים
אגודת האקטוארים קיימה סמינר התנהלות מקצועית בזום כחלק ממפגש חגיגי לרגל השנה החדשה
150 חברים השתתפו במפגש | הנשיאה דפנה קאופמן: הקורונה אומנם יצרה מציאות מאוד מורכבת ומאתגרת, אך האגודה נחושה להמשיך ולשמור על חיבור בין חבריה סביב עולם התוכן האקטוארי
אגודת האקטוארים בישראל ערכה אתמול (ב') מפגש חגיגי בזום לרגל ראש השנה, בחסות חברת הייעוץ האקטוארי הבינלאומית מילמן. 150 חברי אגודה השתתפו במפגש, ששילב דיון מקצועי וסמינר Professionalism מקוצר.
 
האקטוארים על אפקט הקורונה: הפסדים כבדים לחברות ביטוח המשנה עלולים לגרום להן לצאת או לצמצם פעילותן בישראל בביטוחים ארוכי טווח
2/9/2020
ועדת הקורונה של אגודת האקטוארים פרסמה את ממצאיה ביחס למוצרי ביטוח חיים למקרה מוות - ריסק רגיל וריסק אגב לקיחת משכנתא, בנוסף לכיסוי הביטוחי לנכות תעסוקתית - אבדן כושר עבודה, בהשפעות מגפת הקורונה והמש
האגודה מקיימת סמינר בנושא אתיקה והתנהלות מקצועית מדי מספר שנים, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר של האגודות הבינלאומיות למקצוע האקטואריה וחברותה בארגון האקטוארים הבינלאומי – IAA

השנה תוכנן הסמינר להתקיים במסגרת מלאה ועל פי מתכונתו המקורית, אולם נדחה מספר פעמים בשל המשך מגפת הקורונה, כך שלבסוף הוחלט באגודה לקיימו במסגרת מפגש חגיגי לרגל ראש השנה.

נשיאת אגודת האקטוארים, דפנה קאופמן, הסבירה כי "גם באופן שונה וייחודי ראינו חשיבות רבה לקיים את סמינר המקצועיות, שהתכתב עם מטרות האגודה והוסיף והעניק ערך ייחודי לחבריו כגוף המקצועי המוביל בישראל בתחום האקטואריה".

חבר הוועד המנהל באגודה, דניאל ישראלי, הנחה את המפגש וניהל את הדיון המקצועי, תוך הצגת מקרה בוחן (case study) וניתוחו על-פי מתווה של עבודה בצוותים בזום. 

יו"ר ועדת כללי מקצוע באגודה, ד"ר אברהם לווינגליק, הוסיף ונשא במהלך המפגש הרצאה על קוד התנהלות מקצועית לאקטוארים. הרצאתו היוותה חלק מעבודת הוועדה בראשותו, שגיבשה בחודשים האחרונים שלושה תקנים מקצועיים חדשים וקוד התנהגות מקצועי לעוסקים באקטואריה, חברי האגודה. הסטנדרטים המקצועיים צפויים להתפרסם לאחר חגי תשרי.

בתוך כך, צוות היגוי מיוחד של אקטוארים גיבש את תכני הסמינר בנסיבות המיוחדות ולרבות העבודה בצוותים בזום. זאת מתוך כוונת האגודה לקיים את סמינר ה-Professionalism במלואו, בחלוף מגבלות הקורונה. 

עם צוות ההיגוי נמנו האקטוארים המוסמכים: דניאל ישראלי, עדי שמעוני, ד"ר ענת אלעד, יעקב מאוזר ודב רפאל, כאשר ראשי צוותי העבודה בסמינר היו החברים: ארי הורוויץ, פרופ' יאיר באב"ד, עמיר פלד, יונתן לביא, ד"ר אברהם לווינגליק, אליאור וייסברג, עמיעד בן מאיר, אלי מאיר, גיל מזרחי, דב רפאל, אריה ויצבורגר, חן דולב ודניאל שרון

קאופמן הדגישה בדבריה, כי "הסמינר בזום כלל ידע תיאורטי ומעשי גם יחד, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם האקטואריה ובהתאם למצבים מוחשיים שעמם מתמודדים האקטוארים בסביבת עבודתם. עם זאת, לא נוותר על התכנית המקורית שלנו ונקיים סמינר אתיקה ומקצועיות מלא וחגיגי במועד מאוחר יותר, מתוך מחויבותה המקצועית של האגודה כלפי כל חבריה ובדגש על הכנת דור האקטוארים הבא לאתגרים בתפקידם". 

נשיאת אגודת האקטוארים הוסיפה בתום המפגש: "אני מודה לחברים הרבים שהשתתפו בסמינר ובהרמת הכוסית לחג. תודה מיוחדת מוקדשת לחברת מילמן ולחברי צוות ההיגוי של הסמינר המקצועי, שאפשרו את קיומו. הקורונה אומנם יצרה מציאות מאוד מורכבת ומאתגרת, אך האגודה נחושה להמשיך ולשמור על חיבור בין חבריה סביב עולם התוכן האקטוארי". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית