שם משתמש
סיסמא
גיל ארזי. "כיום, נקסט, היפו ולמונייד, אינן נמצאות בתחרות ישירה" | צילום: אייל טואג, הארץ
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
מגדל חברה לביטוח בע"מ
פסגות בית השקעות
 
לוח אירועים
חברת האינשורטק האמריקאית נקסט אינשורנס גייסה 250 מיליון דולר
את סבב הגיוס הובילה קרן הון הסיכון של Google, ביחד עם מבטח המשנה Munich-Re וקרן הון הסיכון הישראלית FinTLV | בהשקעה השתתפו גם פסגות, מגדל ביטוח, פועלים שוקי-הון וקבוצת הביטוח היפנית MS&AD
נקסט אינשורנס, חברת האינשורטק האמריקאית שהוקמה על ידי גיא גולדשטיין, ניסים טפירו ואלון חורי ומנוהלת על ידי גיא גולדשטיין מארצות הברית, מודיעה כעת על גיוס הון של 250 מיליון דולר. שווי החברה לאחר סבב הגיוס הרביעי הינו 2.25 מיליארד דולר.

את הסיבוב הובילה Capital G - קרן הון הסיכון של Google, ביחד עם מבטח המשנה MunichRe וקרן הון הסיכון הישראלית FinTLV. סך היקף הגיוסים לחברה עד כה עומד על 630 מיליון דולר. בהשקעה השתתפו גם פסגותמגדל ביטוח, פועלים שוקי הון וקבוצת הביטוח היפנית MS&AD

גיל ארזי, שותף מנהל ומייסד קרן FinTLV מסביר: "תחום חברות הביטוח הטכנולוגיות בארה"ב נמצא בכותרות בהמשך להנפקה המוצלחת של למונייד ובהמשך לסבב הגיוס הקודם של היפו (אותו גם הובילה FinTLV). ההכרה של השוק בפוטנציאל של חברות האינשורטק לצמוח במהירות ולתפוס נתח שוק משמעותי בתחום העצום של ביטוח משתקף במחירים של מניות חברות הביטוח הטכנולוגיות הרבות הנסחרות בנאסדק שרבות מהן נסחרות בשוויים של מיליארדי דולרים (NASDAQ: LMND GSHD, PLMR, SLQT ואחרות)". 

לדברי ארזי, "כיום, נקסט, היפו ולמונייד, אינן נמצאות בתחרות ישירה. נקסט מתמקדת בביטוח לעסקים קטנים, בעוד שהיפו מתמקדת בביטוח לבעלי בתים ואילו למונייד מתמקדת בביטוח לשוכרים. FinTLV , כקרן אינשורטק מהמובילות בעולם גאה להצטרף לחברת נקסט אינשורנס כמשקיע משמעותי. אנחנו ממשיכים בבניית פורטפוליו של חברות האינשורטק המבטיחות בעולם".

"אנו שואפים לעזור לעסקים לשגשג דרך מוצרי ביטוח וחווית לקוח יוצאי דופן”, ציין גיא גולדשטיין, מייסד שותף ומנכ"ל נקסט אינשורנס. "ביטוח הוא שוק שצמא לגישה חדשה - זו שמעמידה את טובת הכלל והדאגה ללקוחותיה בראש מעייניה. אנו מאמינים שיש לנו הצוות הנכון, הגישה הנכונה והמוצרים הנכונים על מנת להוביל את השינוי בענף זה. אנו מתרגשים שקפיטל G הצטרפה אלינו למסע".

"נקסט אינשורנס עושה מודרניזציה של ביטוח לבעלי עסקים קטנים -- יוצרת תהליך ביטוחי מותאם, מהיר ופשוט״, אמר סאמירן דאס, שותף בקפיטל G, שיצטרף מעתה למעוצת המנהלים של נקסט אינשורנס. "אנו מאמינים שיש כאן הזדמנות לשימוש בטכנולוגיה בכדי להביא לשינוי בחוויית הביטוח לעסקים קטנים בארצות הברית ולבנות חברה שתהיה מובילת שוק. לנקסט אינשורנס יש את הצוות הנכון ואת היכולות להגשים חזון זה, והיא בדרך לעשות זאת. אנו גאים לשתף פעולה עם גיא גולדשטיין וצוות נקסט על מנת לעזור להם להאיץ את חזונם".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית