שם משתמש
סיסמא
ליאור רביב
חברות קשורות
מגדל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
שינויים במבנה הצוותים בתחום האלמנטר ובמרחב מרכז במגדל ביטוח
אלי אליהו, מנהל ביטוח כללי במרחב מרכז, יפרוש בסוף החודש לגמלאות, יניב ריימונד יחליפו | יואל שמש ימונה למנהל העסקים ואורלי אוחנה תמונה למנהלת הפרט במרחב
מגדל ביטוח הודיעה היום (ה') על שורה של שינויים במבנה הצוותים בתחום האלמנטר, אשר ייכנסו לתוקף מיד לאחר החגים לצד שינויים במרחב מרכז של החברה.
 
בסוף חודש ספטמבר יפרוש לגמלאות אלי אליהו, מוותיקי החברה, ויסיים את תפקידו כמנהל ביטוח כללי במרחב מרכז. במגדל מציינים כי "אלי, מנהל ותיק ומוערך בתחום הביטוח האלמנטרי במגדל ולפני כן במשך שנים רבות בחברת אליהו, ניהל את תחום הביטוח האלמנטרי במרחב מרכז והוביל בהצלחה את מיזוג פעילות האלמנטר של אליהו לקבוצת מגדל. לאורך השנים ליווה אלי את כל סוכני ועובדי המרחב ותרם רבות לחיזוק המקצועי של העובדים". 

יניב ריימונד, שמשמש כסגן מנהל המרחב ומנהל יוניט בביטוח חיים, ימונה למנהל ביטוח כללי במרחב, לאחר 12 שנים במערך המכירות בחיסכון ארוך טווח ובריאות. "יניב מנהל מקצועי ומוערך אשר הוביל גם פרויקטים רוחביים בחברה בהצלחה רבה. יניב ישלים במקביל את תפקידו כמנהל יוניט במרחב מרכז עד לסוף חודש דצמבר 2020", נמסר מהחברה. 

בנוסף, הכריזה מגדל על מינויים נוספים במרחב מרכז: יואל שמש ימונה למנהל העסקים במרחב, באחריות כוללת על המערך העסקי במרחב מרכז ואורלי אוחנה תמונה למנהלת הפרט במרחב. לצד זה, יחולק המרחב לשלושה יוניטים, אותם ינהלו צוות מנהלות ותיקות בחברה: ורד בירן עזוז, יעל כוכבי ויפעת אביתר קז. במגדל מסבירים כי כל יוניט ייתן לסוכן את מלוא השירותים בתחומים השונים, כאשר במסגרת השינוי יתנו חתמי הפרט שירות לסוכנים בתחומי רכב רכוש, רכב חובה ודירות על ידי חתם אחד ולא בהפרדה כפי שהיה עד כה. אביגיל שנהב תמשיך בתפקידה כמנהלת שיווק אלמנטרי במרחב. 

ליאור רביב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל ביטוח, אמר: "אני מבקש להודות בשם כולנו לאלי אליהו על תרומתו רבת השנים לחברה ולאחל לו בריאות, סיפוק והנאה עם יציאתו לגמלאות. השינוי שערכנו במרחב יאפשר לנו להמשיך להיות ממוקדים בסוכנים ולהבטיח קבלת שירות באמצעות מספר מצומצם של גורמים שיפעלו בתיאום ובראיה כוללת".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית