שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
בנק FCA פועל לדיגיטליזציה של שירותי ביטוח
הבנק משתף פעולה עם ברוקר הביטוח הדיגיטלי יולו במטרה להציע את מוצרי הביטוח העיקריים של הקבוצה באמצעות פלטפורמה מקוונת ייעודית
הדיגיטליזציה של שירותי ביטוח הופכת לכלי אסטרטגי מרכזי לעתיד הענף כולו. בנק FCA (הבנק של פיאט) נכנס להסכם שותפות עם יולו (Yolo), מפעיל אינשורטק וברוקר ביטוח שהוא דיגיטלי לחלוטין. המטרה של השותפות היא להציע את מוצרי הביטוח העיקריים של הקבוצה באמצעות פלטפורמה מקוונת ייעודית שהושקה לאחרונה.

בנק FCA הפך את מגמת הדיגיטליזציה לאחת מנקודות החוזק שלו והפלטפורמה האמורה תהיה דרך גישה נוספת ללקוחות לגשת למוצרי ביטוח של הקבוצה אשר מוצעים כיום כמעט לגמרי באמצעות סוחרי רכב. זהו פרויקט שאפתני שהביא ליצירת פורטל מתקדם וגמיש שתוכנן לנהל את הצעות הביטוח של הבנק באופן מקוון לחלוטין. מטרת הפורטל היא לשמור על קשר פעיל עם הלקוח בשלב שלאחר המכירה וגם אחרי מתן המימון.

מטרת היוזמה היא להרחיב את המכירות של מוצרי הביטוח לא רק ללקוחות הבנק אלא גם ללקוחות חברת הבת Leasys (סוגים ואפשרויות שונות להשכרת וליסינג רכבים) ולחברות אחרות בקבוצת FCA כמו: Mopar (תיקוני ושירותי רכב), שותף השירות הרשמי של כל מותגי הרכבים של פיאט קרייזלר.

לקוחות Leasys שיזמינו רכב להשכרה לתקופה קצרה/בינונית יוכלו לקנות פוליסת ביטוח אישית משלימה כדי לבטח את הנוהג והנוסעים כנגד כל תאונה. גם Mopar תציע ללקוחותיה את האפשרות להפעיל חבילת ביטוח, חינם אין כסף, לתקופה משתנה על בסיס היקף השירות שנבחר.

לדוגמה, באוקטובר החברה הציעה 3 חודשים של 'הגנה על צמיגים' בעת רכישת ערכת צמיגי חורף מלאה מסוחר. החל מ-19 בנובמבר הושק קמפיין חדש המתמקד בבטיחות, כשהחלפת רפידות בלמים תפעיל ביטוח, חינם אין כסף, כנגד מגיפה עולמית. ביטוח זה נועד לתמוך באופן כספי במבוטח במקרה של אישפוז, החלמה וסגר חובה, בעקבות המגפה העולמית. בחודשים הקרובים יתווספו מוצרי ביטוח חדשים למגוון המוצרים והשירותים המוצעים על ידי Mopar ללקוחותיה.

החל מדצמבר שני סוגי כיסויים ביטוחיים נוספים זמינים באתר הבית של הבנק – את אלה ניתן להפעיל ישירות ממדור הלקוחות. הכוונה היא לפוליסה Mi Fido (אני סומך) המכסה את הבריאות של חיות מחמד והפוליסה Care – Indennizzo Pandemia (ביטוח מגיפה עולמית) המיועדת לתמוך פיננסית בלקוחות במקרה של אישפוז, החלמה וסגר חובה בעקבות המגיפה העולמית.
בנק FCA (Fiat Chrysler Automobiles) עוסק בעיקר במימון רכבים. הוא מספק מוצרי מימון לתמרץ מכירות רכבים באיטליה ובאירופה. זהו ג'וינט ונצ'ר המוחזק במשותף ובחלקים שווים על ידי FCA Italy S.p.A (יצרנית הרכבים פיאט) וקבוצת Crédit Agricole (חברת אשראי המתמקדת במימון ליסינג, השכרה ותוכניות תחבורה).
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית