שם משתמש
סיסמא
יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח
חברות קשורות
מנורה מבטחים ביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
הסכם קיבוצי חדש במנורה מבטחים
ההסכם, שיחול על כ-1,500 מעובדי חברת הביטוח, כולל בין היתר תוספות שכר של 4% וחלוקת בונוס שנתי בהתאם לרווחי החברה | תקציב פעילות הרווחה לעובדים לשנת 2021 יעמוד על כ-5.7 מיליון שקל
ההסתדרות, מנורה מבטחים ביטוח וועד עובדי החברה חתמו היום (ד') על הסכם קיבוצי חדש בחברה שיחול על כ-1,500 מעובדיה. ההסכם מאריך את תוקף ההסכם הקודם בשנה נוספת עד סוף 2021, וכולל בין היתר תוספות שכר ומענקים.
 
המשא ומתן נערך בהובלת יו"ר הסתדרות המעו"ף עו"ד גיל בר-טל, ראש חטיבת חברות הביטוח בהסתדרות המעו"ף מירי גרגיר, עו"ד יובל ברוק ויו"ר ועד מנורה מבטחים ניסים טורקיה. מטעם מנורה מבטחים השתתפו המשנה למנכ"ל משה מורגנשטרן וסמנכ"לית משאבי אנוש הדס מרגלית.

ההסכם כולל תוספת שכר של 4% שתשולם בחודש הבא לעובדים עם ותק של שנה ומעלה בחברה. בנוסף, העובדים יקבלו בונוס שנתי בהתאם לרווחי החברה בשנת 2020. עוד נקבע בהסכם כי תקציב פעילות הרווחה לעובדי החברה לשנת 2021 יעמוד על כ-5.7 מיליון שקל.

יהודה בן אסאייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח: "העוצמות של קבוצת מנורה מבטחים הן בהון האנושי האיכותי והמקצועי שלה, ותקופת הקורונה הוכיחה זאת יותר מתמיד. אנו שמחים על שיתוף הפעולה הענייני וההוגן עם ההסתדרות ועם ועד העובדים של מנורה מבטחים ועם כל העוסקים במלאכה. קבוצת מנורה מבטחים שמה לנגד עיניה את טובת העובדים וכך תמשיך לפעול תמיד".

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד: "אני מברך את כל הצדדים על חתימת ההסכם. ההבנות מבטיחות שהיחסים בין חברת מנורה מבטחים ועובדיה ימשיכו להתנהל בצורה טובה. תודה לכל צוותי המשא ומתן מהסתדרות המעו"ף, ההנהלה והעובדים".

יו"ר הסתדרות המעו"ף, עו"ד גיל בר-טל: "אני מברך על כך שהמשא ומתן בין הצדדים, שהתנהל בצורה טובה מאוד, הבשיל לכדי הסכם זה בהתאם ליחסי העבודה הפוריים בחברה. אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם ההנהלה אשר השכילה גם בשעת משבר ובימי אי-ודאות במשק לבחור בטובת העובדים ולשמור על זכויותיהם".

ראש חטיבת חברות הביטוח בהסתדרות המעו"ף, מירי גרגיר: "למרות המשבר הצלחנו להגיע להסכם שטומן בחובו הישגים יפים עבור העובדים. מעבר לתוספות השכר וההישגים הכלכליים, ההסכם ממשיך לשמור על ביטחונם התעסוקתי ולחזק את הוודאות שלהם לעתיד. בימים כאלה – זה לא מובן מאליו. נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה וביחסי עבודה טובים עם הנהלת מנורה מבטחים וועד עובדיה". 

יו"ר ועד עובדי מנורה מבטחים, ניסים טורקיה: "ועד העובדים מברך על ההסכם לנוכח התקופה המאתגרת שחווינו ושעוד נכונה לנו. אנחנו גאים על ההישגים שכוללים תוספות שכר ובונוסים בהתאם לרווחי החברה, אפילו בתקופה זו. הוכחנו שעובדי מנורה מבטחים שותפים מלאים להצלחה ולמשברים. אנחנו יודעים לתת כתף ולסייע ליציבות החברה, אך בד בבד יודעים גם לדרוש ולעמוד על זכויותינו".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית