שם משתמש
סיסמא
מימין: רמי דרור ואורי אלדובי | צילום: יח"צ
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
הלמן אלדובי בית השקעות
 
לוח אירועים
בעקבות ההסכם: רמי דרור ואורי אלדובי יהפכו ליועצים לתקופה של 30 חודשים
המנכ"ל והיו"ר של הלמן-אלדובי יתחייבו שלא להתחרות בתחומי הפנסיה והגמל בזמן תקופת הסכם הייעוץ וכן במשך 5 שנים מתום תקופת הסכם הייעוץ
כחלק מההסכם לרכישת מלוא הפעילות של בית ההשקעות הלמן-אלדובי, הסכימה הפניקס באופן עקרוני כי יו"ר בית השקעות אורי אלדובי, הנמנה על בעלי השליטה, והמנכ"ל רמי דרור, יתקשרו עם הפניקס או עם הלמן-אלדובי בהסכמי ייעוץ לתקופה של 30 חודשים ממועד ההשלמה של הרכישה, בהיקף של לפחות 75% מזמנו של כל אחד מהם.
 
הלמן-אלדובי מתמזג לתוך הפניקס תמורת 275 מיליון שקלים
8/12/2020
המחיר מציין עלייה של כ-85% בשוויו של בית ההשקעות מאז הפך לציבורי ב-2017 | ועדה בלתי תלויה שהקים הדירקטוריון ניהלה מו"מ מול הפניקס, קרן השקעות זרה ואלטשולר שחם שמשך בשבוע שעבר את הצעתו
תמורת שירותי הייעוץ ישולם לכל אחד מהם תשלום חודשי בסך של 75 אלף שקלים כולל מע"מ. דרור ואלדובי יתחייבו שלא להתחרות בתחומי הפנסיה והגמל במשך תקופת הסכם הייעוץ וכן במשך 5 שנים מתום תקופת הסכם הייעוץ.

בהודעה של הפניקס הבוקר (ג') לבורסה, נמסר כי המועד האחרון להשלמת הסכם המיזוג נקבע למועד שיחול בתום 120 ימים ממועד החתימה על הסכם המיזוג. ככל שעד מועד זה התקיימו כל התנאים המתלים להשלמת הסכם המיזוג, למעט קבלת היתר הממונה על התחרות והממונה על שוק ההון, יהיו רשאים הצדדים, בהסכמה, להאריך את המועד האמור בשתי תקופות נוספות של 30 ימים כל אחת.

הפניקס התחייבה, כי במקרה בו יבוטל או לא יושלם הסכם המיזוג כתוצאה מאי קבלת האישורים הנדרשים מהממונה על התחרות ומהממונה על רשות שוק ההון, למעט כתוצאה מהפרה מהותית של התחייבות הלמן-אלדובי אשר הביאה לאי קבלת האישורים האמורים, תשלם הפניקס דמי ביטול בסך של 15 מיליון שקלים.

במסגרת הסכם המיזוג התחייבה הפניקס שבמשך תקופה של 12 חודשים ממועד ההשלמה, היא תשמר 70% מהעובדים של הלמן-אלדובי וחברות הבנות, אשר הועסקו על ידי הלמן-אלדובי וחברות הבנות.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית