שם משתמש
סיסמא
מנכ"ל איילון אריק יוגב | צילום: אייל גזיאל
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
איילון ביטוח חוברת למבטחת האמריקאית BrokerTech Ventures להקמת אקסלרטור אינשורטק בינלאומי
איילון תשקיע במיזם כ-10 מיליון שקלים | המנכ"ל אריק יוגב: הקמת האקסלרטור מהווה נדבך נוסף במימוש אסטרטגיית איילון לצמיחה עסקית מבוססת חדשנות ובדגש על עולם דיגיטלי עבור הלקוחות והסוכנים
איילון חברה לביטוח מקימה יחד עם קואליציה בינלאומית של גורמים מובילים בתעשייה הביטוח העולמית בשיתוף Insurtech Israel, אקסלרטור ייחודי בתחום האינשורטק. ההשקעה של איילון במיזם הייעודי לפיתוח מיזמים בתחומים משיקים לענף הביטוח מוערכת בכ-10 מיליון שקלים וסכומי ההשקעה הראשונית בסטרטאפים שיתקבלו לתכנית יעמדו בין 150,000 שקלים ל-500,000 שקלים. התכנית הוגשה לאישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.
 
"האקסלרטור של איילון יפעל בישראל אך הוא כבר מעורר עניין רב בעולם הביטוח הגלובלי. ענקית הביטוח האמריקנית BrokerTech Ventures, שמפעילה אקסלרטור מקביל בשוק האמריקאי, הצטרפה כשותפה לפרויקט של איילון וחברת הביטוח היפנית Sompo והפירמות הבינלאומית דלויט, סאפיאנס, DELL, מילימן ומשרד עורכי הדין שיבולת הצטרפו כשותפים עסקיים", נמסר מאיילון.

עוד נמסר כי האקסלרטור של איילון יקיים בשלב הראשון שני מחזורים בשנה, כאשר בכל מחזור ייבחרו 4-5 סטרטאפים בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר. הבחירה תיעשה על ידי פאנל מומחים ישראלים ובינלאומיים מובילים בסביבה העסקית של עולם הביטוח, הטכנולוגיה וההשקעות, שישמשו גם כמנטורים ליזמים ויסייעו להם להגיש הצעות עסקיות מגובשות למשקיעים ולחברות ביטוח בישראל ובעולם. 

בין המנטורים המובילים בעולם הביטוח שהתגייסו לאקסלרטור של איילון נמנים ד"ר בנדיקט לאודג, סמנכ"ל הדאטה של Allianz בגרמניה; יוארג-טוביאס הינטרטואר, ראש מעבדת בית חכם ב-Zurich Insurance; אלכסנדר ריספל, המנהל הכלל של Assurly; אושרי קפלן, מנהל השקעות ב-Munich Re Ventures וד"ר רובין קירה, מנהל בכיר בחברת Digitalscouting.de.

על מנת לאפשר למיזמים לעבוד באופן הדוק עם השוק, קבעה איילון כי הסטרטאפים משתתפי התכנית ייהנו גם מליווי מקצועי צמוד של סוכנויות ביטוח בכירות מישראל, להן יתאפשר להיות שותפות לפרויקט ואף להשקיע בסטרטאפים. Insurtech Israel אשר מנוהלת על ידי קובי בנדלק תהיה אחראית על הניהול המקצועי ובשיתוף עם מנהלי מערכות המידע והחדשנות באיילון.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, ציין עם החתימה על הסכם המייסדים לקמת אקסלרטור האינשורטק הראשון בישראל כי "הקמת האקסלרטור הייחודי החדש עם גורמים בינלאומיים וחברת InsurTech Israel מהווה נדבך נוסף במימוש אסטרטגיית החדשנות של איילון לפתח ולשמר פתרונות טכנולוגיים ומוצרים אשר יסייעו לקדם את תחומי הדיגיטל והסייבר ויאפשרו צמיחה עסקית מואצת. מדובר ביוזמה חלוצית שתצעיד קדימה את שוק הביטוח הישראלי בכלל ואת תחום ה- InsurTechבפרט".

באיילון ממציינים כי "BrokerTech Ventures הינו תאגיד של 13 הברוקרים הגדולים בארה"ב המשקיעים בדור הבא של פתרונות טכנולוגיים ושותפויות אסטרטגיות בתחומי אינשורטק, מדיה ותקשורת. האקסלרטור של BrokerTech Ventures מספק ידע, מימון, ליווי והדרכה למיטב המוחות בתחום הביטוח והטכנולוגיה על מנת לקדם שיתופי פעולה ופתרונות מובילים לשוק הביטוח. BrokerTech Ventures משקיעה במחקר ובבדיקות היתכנות עבור סטרטאפים נבחרים, מספקת להם גישה לחונכים מהחברות המובילות בתעשייה כגון: אמזון, דלויט, ומסייעת בהנגשת הטכנולוגיה לשוק באמצעות ערוצי ההפצה של ברוקרים וסוכנויות ביטוח".

דן קיו, מייסד משותף ומנכ"ל משותף של BrokerTech Ventures ציין כי "שיתוף הפעולה שלנו עם איילון ביטוח ו-Insurtech Israel פורה מאוד ואנו שמחים למסד את מערכת היחסים שלנו להקמת אקסלרטור האינשורטק הראשון בישראל שיהווה עבורנו גם זרז להזדמנויות עסקיות בינלאומיות נוספות בעתיד".

ג'ון ג'קובין, מנכ"ל תכנית האקסלרטורים של BrokerTech Ventures: "ביטוח הוא עניין גלובלי ושיתוף הפעולה עם איילון הוא צעד ראשון נפלא במימוש הקונספט שלנו לבחון הפעלת המודל שגיבשנו גם בשווקים שמחוץ לארה"ב. מדובר עבורנו גם בהזדמנות 'הצצה' יוצאת דופן עבור השותפים שלנו לעולם האינשורטק הישראלי המהווה כוח מניע לחדשנות". 

קובי בנדלק, מנכ"ל ומייסד Insurtech Israel: "הורכבה כאן קואליציה מרשימה של שותפים ישראלים ובינלאומיים אשר תסייע לקדם ולפתח את הEco-system הישראלי ולאפשר לטכנולוגיות הישראליות לפרוץ בחו"ל, ביחד עם השותפים העסקיים שלנו וקבוצת המנטורים המרשימה שהתגייסה לליווי האקסלרטור".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית