שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
המתח בשיאו: מי יהיו נבחרי השנה לשנת 2020
לאורך היום תחשוף עדיף מי היא קבוצת הביטוח של השנה, מי הן חברות הביטוח המצטיינות, אילו קרנות פנסיה בלטו, מי יהיו סוכני הביטוח של השנה, המתכנן הפיננסי ומערך הייעוץ הבנקאי הבולטים
עולם הביטוח והחיסכון ארוך הטווח לא שקט על שמריו השנה, למרות מגפת הקורונה, והשנה התאפיינה בפעילות ענפה בכל התחומים. פעם בשנה, עוצרים כולם את הפעילות השוטפת ונאספים להוקיר את שנעשה במשך כל השנה ולצפות בדירוג נבחרי השנה של עדיף, והפעם החליטה עדיף לשבץ את ההכרזה על הזוכים בקטגוריות השונות בין המושבים המקצועיים.

לאורך היום תחשוף עדיף מי היא קבוצת הביטוח של השנה, מי הן חברות הביטוח המצטיינות, אילו קרנות פנסיה בלטו, מי יהיו סוכני הביטוח של השנה, המתכנן הפיננסי ומערך הייעוץ הבנקאי הבולטים. עוד יתגלה במהלך שני ימי הדיונים איזה גוף גילה חדשנות יוצאת דופן, מהם מוצרי הביטוח הנבחרים ואיזה מהלכים שינו את השוק בשנה החולפת.

זהות הזוכים נקבעה בתהליך מורכב, אשר כלל הצגת נתונים כמותיים בקטגוריות מסוימות, אותם ניתח אנליסט הביטוח רו"ח מאיר סלייטר, הצבעה של ועדות מקצועיות אותן הקימה עדיף ובהן נטלו חלק בכירים בענף בעבר ובהווה, וכן הצבעה של הקהל הרחב בסקר בו השתתפו 1,200 מצביעים. עיתונאים המסקרים את תחום הביטוח והפיננסים השלימו את התהליך.

בבחירת סוכני הביטוח של השנה ניתן מירב המשקל לוועדות המקצועיות בלשכת סוכני הביטוח, ובחירת המתכנן הפיננסי של השנה ניתן משקל רב ללשכת המתכננים הפיננסים ולהמלצתו של פרופ' זיו רייך, המשמש גם כיו"ר ועדת הביקורת של דירוג נבחרי השנה כולו.

להרשמה לוועידה - לחצו כאן
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית