שם משתמש
סיסמא
ירון שמאי | צילום: סיון פרג'
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
ירון שמאי מצטרף כשותף מנהל לחברת הייעוץ גונן את גלזנר
שמאי, לשעבר משנה למנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים, שקל מגוון הצעות לגבי המשך עתידו המקצועי ובחר להצטרף לחברת הייעוץ הוותיקה | שמעון גונן ומיכאל גלזנר: הצטרפותו תחזק את הקשר עם הלקוחות ותסייע בהרחבת הפעילות
חברת הייעוץ גונן את גלזנר, בניהולם של שמעון גונן ומיכאל גלזנר, מרחיבה את שורות ההנהלה ומצרפת את ירון שמאי כשותף חדש בחברה. שמאי, 44, נ+2, בעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במערכות מידע ובעל תואר שני בשיווק, כיהן עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל בחברת כלל ביטוח ופיננסים וכמנהל חטיבת הלקוחות וההפצה של החברה. קודם לכן כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל משותף בחטיבת חיסכון ארוך טווח ובעברו כיהן כמנכ"ל סוכנות ההסדרים תמורה מבית כלל ביטוח ופיננסים.
 
שמעון גונן ומיכאל גלזנר אמרו לאחר צירופו של שמאי כי "גונן את גלזנר אופיינה תמיד באובייקטיביות, במקצועיות, בשירותיות ובחדשנות בתחום הייעוץ לתאגידים ולפרטיים. הצטרפותו של ירון לחברה תשמור על ערכיה, תחזק את הקשר עם לקוחות החברה מחד ותסייע בהרחבת פעילות החברה, בפיתוח חדשנות ובדיגיטציה לשירותי הייעוץ שלנו מאידך".

בניהולו של שמאי כמנהל חטיבת הלקוחות וההפצה חזרה כלל להוביל את שוק הביטוח והפנסיה בשיעורי הצמיחה במרבית המוצרים. שמאי הביא איתו תפיסה ניהולית מוכוונת יעדים, פיתוח כלים טכנולוגיים, פיתוח מוצרים חדשניים שהקנו לכלל יתרונות תחרותיים בשוק ושיטות עבודה סדורות שסייעו לכלל לחזור להיות חברה מובילה.

עם פרישתו מכלל, ולאור ההצלחה העסקית המוכחת שהפגין בניהול חטיבת הלקוחות וההפצה בכלל וכן לאור הרקע הרחב שלו בתחום ניהול ההסדרים הפנסיוניים, שקל שמאי מגוון הצעות לגבי המשך עתידו המקצועי ובחר להצטרף כשותף לחברת הייעוץ הוותיקה והמוערכת.

חברת הייעוץ, שהוקמה לפני כ-25 שנה, נחשבת למובילה בתחומי הפנסיה, הפיננסים והבריאות. לגונן את גלזנר מגוון יועצים אקדמאים מומחים בעלי רישיון פנסיוני בעלי מוניטין מקצועי רב שנים. ההצטרפות של שמאי כשותף לחברה מחזקת את החברה בגורם מקצועי נוסף עם ראיה רחבה וניסיון רב בתחום חיסכון ארוך הטווח ובחברה מציינים כי מדובר בחיבור ערכי ומקצועי שיחזק אותה.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית